pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2008. gada 9. maijs 11:32 Divas atsauksmes

jaunas grāmatas

Pēdējā laikā redzeslokā ir nonākuši vairāki dažādu iemeslu dēļ interesanti izdevumi, no kuriem vieni ir iepazīšanās, bet citi īpašas nožēlas vērti. Un tā — mosties.org aktuālo iespieddarbu saraksts.

  • Borhesa stāsti. Aktuāli visu laiku, bet šonedēļ Jāņa Rozes grāmatnīcā šo var iegādāties ar atlaidi.
  • Aitas medīšanas piedzīvojumi. Uz šo norādīja Jānis saistībā ar esības vājumu. Ierakstīju izlasāmo grāmatu sarakstā.
  • Komūnistiskās partijas manifests. Pārsteidza, nudien. Kopš Padomju Savienības sabrukuma «komūnisma rēgs», šķiet, ir vēl rēgaināks nekā 19. gadsimta vidū, kad Kārlis Markss un Frīdrihs Engelss manifestu sacerēja. Un tomēr — šis darbs atkal tiek izdots te un tagad. Izdevēji gan drošības labad piemetina, ka izdevums «izraisa interesi galvenokārt kā sava laikmeta vēstures avots» — tā teikt, lai kāds jauns Ļeņins nesadomā uz manifesta bāzes polītisku kustību atkal veidot. Lai, pasarg dies, kāds neiedomājas, ka Marksa darbos ir daudz kā aktuāla arī mūsdienās.
  • Farsa stūrītī — Kristāliskie bērni. Kad grāmatnīcā ieraudzīju šo, atlika tikai noelsties. Acīmredzot bērnu psihisko nobīžu normālizētāji šo lauciņu nevar sadalīt un ar indigo bērniem nepietiek. Izklausās pēc pseidoreliģijas — cīņa par patiesību notiek šķelšanās, un katra no jaunizveidotajām grupām sekotājus pārliecina par sava stāsta un reālitātes skaidrojuma patiesīgumu. Un, kas zīmīgi — arī lai paustu savu pārākumu pār otru. «Kristāliskie bērni ieradušies uz Zemes, lai turpinātu indigo bērnu iesākto darbu.» Un, neiedomājies, ka Tu, kas piedzimi pirms gadu desmitiem, kad šī sērga vēl nebija izplatījusies, varētu būt kaut uz pusi tik labs, cik viņi: «Kristāliskie bērni ir skaisti gan iekšēji, gan ārēji. Paskatoties viņu acīs, var sajust bezgalīgu mīlestību un gudrību. Viņu aura ir gaiša un mirdzoša. Viņi runā par iepriekšējām dzīvēm un viedām zināšanām, viņi runā par mīlestību un mieru.»


— nııtŕø

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

Divas atsauksmes

Nevaru apgalvot, ka t.s. esības vājums Aitas medīšanas piedzīvojumos ir centrālā tēma. Principā viss, kas par to ir skaidri teikts, ir pateikts manā ierakstā esošajā citātā. Taču grāmata arī visādi citādi man šķita ļoti laba. Kaut kas līdzīgs pirms pāris gadiem latviešu literātu darbos dominējošajam protestam pret tukšajām “easy party life” izklaidēm, taču pasniegts patīkami vieglā formā, tā, ka tas viss nešķiet vienkārši nomācošs un vienmuļš komunikācijas badā esoša izstumtā vērojums. Vai kaut kā tā:)

Antuanete

10-05-’08 10:11

Murakami ir ļoti labs. Esmu izlasījusi visas latviski pieejamās grāmatas, sen neviens autors nebija tā aizķēris (it sevišķi “Norvēģu koks”). Paldies par informēšanu atlaižu jautājumā, Borhesu derētu iepirkt kultūrizglītības nodrošināšanai.Meklēšana

Šī diena

  • Sabīne, Sarma, Klaudijs

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Nikam Keivam vakar izdevās izspēlēt ainiņu no Bulgakova «Meistara un Margaritas» – to no cirkus, kurā «burvju mākslinieks» Volands ar savu svītu skatītājus aicina uz «bezmaksas» drānu veikalu. Ieraugot viņu piedāvājumu – pēdējās modes – ļaudīm ir lielas acis, taču neviens neuzdrošinās iet pirmais. Taču, kad pirmā dāma sadūšojas un atgriežas lepnā kleitā, sākas masveidīga grūstīšanās un mešanās pie labumiem (kā tas beidzās, lasi pats/pate).

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Niks Keivs »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas