pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2008. gada 1. aprīlis 20:12 4 atsauksmes

aprīļa joki 2008

Tā kā 1. aprīlis ir joku diena, uz visu ir jāraugās ar īpašu aizdomīgumu, jo nevar zināt, vai izpalīdzīgi draudzīgais «Tev mugura balta!» nav tikai kāda potenciālā pokemonu invalīda asprātības izpausme.

Visi to zina, taču pēdējos gados aizvien mazāk spēka un motīvācijas kādam ir darīt kaut ko atbilstošu šim dātumam. Īpašu vilšanos sagādāja «Google», kam šodien nebija pielāgots logo, kā tas ir citkārt zīmīgajās dienās.

Kad es vēl biju mazs un jauns, Latvijas Radio rādīja augstāko klasi, visā nopietnībā stāstot dažādus brīnumus par «notiekošo» Latvijā — tāds noskaņojums valdīja rīta pusē, savukārt pēc tam ziņu dienests beidzot sāka strādāt un ziņas atkal bija agrākās nopietnās garlaicīgās. Šogad viņi programmu vienkārši pielāgojuši kam nenopietnākam, taču joku nebija.

Aģentūra LETA ir saglabājusi tradīcīonālo attieksmi pret 1. aprīli, nakts mellumā cepot aprīļa ziņas — gan par viesnīcas numurā pieķertajiem Obamu un Klintoni, gan par avioreisiem no Daugavpils, gan par to, ka Rīgas dome pēc tam, kad KNAB patīrīja tās štatus, meklēs viesstrādniekus (kā īpaši gaumīgs elements ziņai pievienota ilustrācija, kurā dej tautas tērpos ģērbti ķīnieši). BNS guļ, un tiem šodien smieklīgākā ir nopietnā ziņa, ka «Akadēmiskais koris «Latvija» un vairāki džeza mūziķi piedāvās koncertus «Made in USA»».

«Apollo» arī lūkoja turēt līdzi, rakstot par prognozēm, ka pūcei aste ziedēs vasarā un ka Sniega sieva aizturēta par sniega kaisīšanu uz ceļiem, «Delfos» ir pa kādam beziedvesmas jociņam, TVNET ziņo par saudzēšanas programmu Latvijā dzīvojošajām blondīnēm, kā arī pārpublicē LETAs ziņas. Labākais TVNET gājiens — ziņas virsraksts: «Tas nav 1. aprīļa joks: populārākā partija martā «Saskaņas centrs»».

Šodienas aktuālitātes interneta publicistu lapās apkopojis Taustiņklabeklis. No alternātīvo mediju redakcijām visvairāk papūlējušies boot.lv, radot tēlu ar nosaukumu Egons Slavinskis — Centa Ūbeles idejas dzīvo un uzvar.

Kopvērtējums — šodien ir, protams dažas pērles, bet gadu no gada aizvien samazinās cerības, ka reiz sagaidīsim dienu, kad Latvijā avīzes iznāks pilnas ar slīpētām muļķībām, un ziņas man stāstīs ar tādu nopietnību, ka nevarēs saprast, vai valdība patiesi segs «Latvijas Pasta» zaudējumus un vai Rīgas pils patiesi tiks atjaunota.

Savā ziņā pastāvošā situācija nav slikta — cilvēkiem, kas strādā ar informāciju, ir drošība, ka 1. aprīļa darbos neiespruks pa kādai muļķībai, kas laika vai kritiskuma trūkuma dēļ svarīgajos rakstos varētu parādīties. Bet garlaicīgi tomēr.— nııtŕø

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

4 atsauksmes

Tas dēļ tādiem kā es, nepatīk. Tāda, kā pāri darīšana lielākoties.

Antuanete

03-04-’08 09:51

Joprojām atceros pasenu 1.aprīļa radioraidījumu, kur bija teikts, ka valdība pieņēmusi lēmumu visiem uzņēmumiem ar nelatviskiem nosaukumiem likt tos latviskot – tai skaitā Parex bankai būšot jālikvidē x galā, savukārt, tādam uzņēmumam kā Koblenz būšot vienkārši, tikai jāpieliek galā jautājuma zīme. Jā, kādreiz tiešām radio pacentās darīt 1. aprīļa rītu jaukāku.

Es katru pirmo aprīli izdomāju īpašo pārsteigumu saviem tuviniekiem. Pagajūša gadā zvaju visiem no “policijas”. Bija jautri.

Man vienmēr tie joki internetā nokaitina.. sanāk uzķertiesMeklēšana

Šī diena

  • Strauja, Gudrīte

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Šodien ir mosties.org septītā dzimšanas diena, un tādās dienās kā šī mēs atceramies autorus, kas ir darījuši tīmekli citādu un aizgājuši agrāk nekā ir atnācis apnikums.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Malle un septiņi gadi »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas