pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2008. gada 31. marts 12:21 14 atsauksmes

lasītāju aptauja

Toms savā audiovizuālajā pārskrējienā sacīja, ka mosties.org esot tikai pieci ieraksti — acīmredzot tik daudz acu uzmetienā lasītājs spēj atrast. Zinot, ka ierakstu pa šiem piecarpus gadiem tomēr ir sakrājies drusku vairāk (ierakstus var pārlūkot gan no arhīva sadaļas, gan lapot apgriezti hronoloģiski, jo katra ieraksta augšā un apakšā ir saite uz iepriekšējiem un nākamajiem ierakstiem), sāku domāt — iespējams, mūsuprāt tik pārskatāmā arhitektūra nemaz tik pārskatāma nav? Varbūt nepieciešami kādi uzlabojumi lietojamībā, veiktspējā, jaunas iespējas?

Tāpēc ar šo pēc padoma vēršamies pie Tevis, dārgo lasītāj. Vai ir kaut kas, ko vajadzētu uzlabot, ieviest no jauna vai izņemt ārā? Tev noteikti ir kādi ieteikumi par formu un saturu, un mēs būsim priecīgi tos uzklausīt vai nu atsauksmēs, vai e-pastā. Paldies jau iepriekš.

--

Paldies visiem, kas izteikuši viedokli. Pamazām ieviesīsim dažus no ieteiktajiem uzlabojumiem. Pirmais jau ir klāt -- RSS atsauksmēm. Izvēlējos vienkāršāko variantu, vienā plūsmā ievietojot visas jaunākās atsauksmes, izmantojot jau lietoto principu, pēc kura tiek veidots pēdējo atsauksmju saraksts, kas redzams lapā.— Janks

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

14 atsauksmes

Augšā un apakšā lieliem burtiem:

« Vecāki ieraksti

, kur tiek pārskriets par tik ierakstiem, cik to ir pirmaja lapā.

Lielāku textarea. RSS pilnu tekstu.

Es ieteiktu birku mākoni aizviet ar pēdējiem 5-15 virsrakstiem. (birkas vari likt blakus Arhīvam).

Pirmajā lapā apakšā prasītos links uz atpakaļu (arhīvs nav triviāli, ja blakus ir verbatim)+tas ir lieks klikšķis.

visu ifona lietotāju vārdā- varbūt var to mazo “«” aizvietot ar “iepriekš” vai ko tamlīdzīgu, kas ir maķenīt lielāka izmēra.

pievienojos visiem iepriekšējiem komentētājiem, plus LŪDZU uztaisiet komentāriem stilu tā lai normāli var saprast ko kurš runā :)

Da Toms neko nerubī vnk. :) Ar vecajiem rakstiem viss ir čiki, saite uz arhīvu ir un ir labi. Vot par tiem komentāriem gan piekrītu – autoru virs teksta, nevis zem!

Un RSS komentāriem.

viss normā, manuprāt. Tas, kurš meklē,tas atrod (arī meklēt te nav jasasprindzinās) :)

palasīju, ko citi teica, un par tiem komentāriem.. jā komentārus pārskatāmākus

varbūt tam ir kāds sakars ar Firefox 3, bet nobraucot līdz pašai apakšai, neredzu norādi uz iepriekšējiem rakstiem. arhīva norāde augšējā labā stūrī manuprāt, nav viegli pamanāma

arhīvs nav pārskatāms – mani interesē rakstu virsraksti (tēmas) nevis publicēšanas datums. T.i. arhīva lapā ieliec rakstu virsrakstus (vismaz par pēdējo gadu), lai nav “jālien” katrā mēnesī apskatīties vai tur nav kaut kas interesants.

Jā, piekrītu xlt. Arhīvs – tas ir labi, rakstu nosaukumi – vēl labāk.

Par arhīvu — lūdzu, parādiet kādu pārskatāmu arhīva piemēru. Diez vai ir prātīgi vienā lapā uzreiz parādīt visus ~~900 ierakstus.

Mēnešus/datumus kaut kur maliņā, kalendāra veidā. Lai jaunākie no vecajiem ierakstiem ir jau redzami uzreiz, atverot arhīvu.

P.S. Man īstenībā po, pa arhīvu nerokos un ja ko vaidzēs, meklēšu caur mekļiem. Es tikai cenšos ieteikt, kas būtu vairumam vidējo apmeklētāju patīkamāk. ;) RSS barotni komentāriem gan vajag, nopietni. Ja jau ir, vajag kaut kur redzamā vietā, jo es nemāku atrast.

Shadowbird, saite ir HTML kodā kā [link rel /], lai savācēji automātiski atrod. tā ir šāda: http://feeds.feedburner.com/mosties_atsa..Meklēšana

Šī diena

  • Hermanis, Vilmārs

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Kuršu jūrmala

Kuršu kāpa ir tāda kā latviešu zaudētā sapņu zeme. Lai arī Latvijas valstij tā nekad formāli nav piederējusi, tomēr zināmas saites ar latviešiem tai ir. Kādreiz tur mita kursenieki — viduslaikos no Latvijas ieceļojušo kuršu pēcteči, kas runāja latviešu valodas dialektā, lai arī paši sevi gan par latviešiem neuzskatīja. Pašlaik viņi jau ir teju pavisam izzuduši.

Braucot apraudzīt šo dabas brīnumu, mēs esam vairs tikai viesi. Tiesa, tur doties liegts nav nevienam, kad vien sirds kāro, līdz ar to valstiskā piederība patiesībā ir mazsvarīga.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Kuršu kāpa bez kuršiem »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas