pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2008. gada 10. februāris 23:29 7 atsauksmes

Cosmopolitan

«Cosmopolitan» ir ļoti interesants žurnāls. Diez vai es spētu par to sajūsmināties vairāk, ja būtu meitene. Februāra numurā uzmanību piesaistīja veselības rubrikas raksts, kurā teikts: «Lai tava diena būtu maksimāli efektīva, ņem vērā šīs izmaiņas un seko līdzi Cosmo izstrādātajam plānam.»

Kāds ir plāns? Tūdaļ pastāstīšu.

Tātad — kārtīgs «Cosmopolitan» lasītājs ceļas 7.30, lai gan «ir pierādīts: cilvēkiem, kas ceļas agrāk par 7.21, stresa hormona — kartizola — līmenis dienas gaitā ir daudz augstāks, nekā tiem, kas mostas deviņas minūtes vēlāk». Man jau bija sajūta, ka pie visa ir vainīgas šīs sasodītās minūtes.

Pulksten 8.00 jāēd brokastis, 9.00 jāveic rīta rosme, jo «vingrošana no rītiem par 50% uzlabo tavu garastāvokli» (un es nekādi nevarēju saprast, kur ir mana garastāvokļa problēma). 10.00 ir «labākais laiks radošām idejām», tāpēc «nepalaid garām šo momentu un izpaud savu radošo potenciālu».

Pulksten 12.00 ir jārīko tikšanās, ko «adrenalīna līmenis asinīs ir maksimāli augsts — lēmumus iespējams pieņem ātri, tieši tāpat kā rast atbildes uz dažādiem jautājumiem». Viss skaidrs, personīgi es nekad ar nevienu (jo sevišķi ar sievieti) uz tikšanos pusdienlaikā neiešu, jo nav nekādas garantijas, ka pretim nepatrāpās kāds histeroīds, kas ar savu aso prātu sagriež strēmelēs visu, ko satiek ceļā.

Pulksten 13.00 ir jāēd pusdienas. Pulksten 15.00 jāsteidz iegādāties kosmētika, jo «tava sejas āda iegūst dabisko krāsu: tāpēc ar tonālā krēma vai lūpu krāsas izvēli nenošausi greizi». Par to, ka pēc kosmētikas būtu jāiet no rīta, lai zinātu, kas ir šausmīgākais, ko var ievajadzēties aizkrāsot, žurnāls smalkjūtīgi klusē.

Pulksten 14.00 — laiks epilācijai, zobārstam un citām sāpju procedūrām, jo šajā laikā ķermenis vislabāk paciešot sāpes — žurnāls lasītājiem sola, ka «viss notiks viegli un nesāpīgi». Domāju, ka tikšanos laiks būtu jāpārceļ tieši šajā stundā.

Pulkstenis nosit 16, un ir pienācis laiks problēmu risināšanai un «analītiskam darbam», kas nozīmē atskaites vai sastādītā līguma pārskatīšanu (par to, kad sastādīt līgumu, žurnāls nestāsta) vai kāda neatrisināta uzdevuma risināšanu.

Pulksten 17.00 ir labākais laiks, lai paliktu stāvoklī, jo «zinātnieki ir pierādījuši», ka šajā laikā «spermatozoīdi ir īpaši kustīgi un aktīvi». «Nepalaid garām momentu, ja tavos plānos ietilpst ģimenes pieaugums».

Pienāk pulksten 18.00: «labākais, laiks pabeigt darbu», jo «tava organisma rezerves ir gandrīz izmeltas».

Izlasīju rakstu, kurā ir maz teksta un daudz attēlu, un domāju — es arī gribētu tādu dzīvi. Vingro, ēd, tiecies ar cilvēkiem, staigā pa veikaliem, dari visu ko — un tā skaitās «darba diena». Pēcāk gan padomāju, ka diezin vai jāapskauž cilvēki, kam jāseko līdzi, lai pamostos pirms pl. 7.21, lai ik dienas dotos pie zobārsta vai matu plēsēja, pēc tam kā Sīzifs risinātu vienas un tās pašas problēmas ar nelaimīgo līgumu un vēl pirms darba laika beigām sadzīvotu bērnu.

--

Ir vēl kāds jautājums, kas mani nomoka. Uz žurnāla vāka nosaukums ir «Cosmopolitan», bet visur, kur vien žurnāls uz sevi atsaucas, rakstīts «Cosmo». Kāpēc viņi nemaina nosaukumu, ka jau «Cosmo» patīk labāk?— nııtŕø

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

7 atsauksmes

ak nē, es pamodos 7.20… :( mana diena būs stresa un neveiksmju pilna :(

un to lasa arī nopietni un tic. gara anekdote :)

Mm, bērna ieņemšanai ideālais laiks – stundu pirms darba laika beigām. Biroja dušā, ya? :D

Turklāt daudziem cilvēkiem vajag 2 un vairāk stundas dienā, ko pavadīt ceļā uz un no darba, kas arī tiek noignorētas.

Eh, vispār, jāsaka, kā vienai manai draudzenei – kurš tad to žurnālu ņem nopietni? Ja kāds arī lasa, tad tikai, lai būtu, par ko parēkt/pašausmināties.

Antuanete

11-02-’08 11:42

“Cosmo” ir tāds kā mīļvārdiņš, kļička, kas liek sajust īpašu tuvību žurnāla “radošajam” kolektīvam un lasītājām – lūk, mums žurnāls ir tik tuvs un mīļš, ka mēs varam atļauties lietot saīsinātu vārdiņu.

Bet vispār šis žurčiks var kļūt par neizsmeļamu prieka un sajūsmas avotu, lasot tās glupības, ko pilnīgi nopietni mēģina lasītājām iesmērēt.

es gan tikai horoskopus šajā numurā izlasīju… jāpiekrīt vien antuanetei žurnāls isnotaļ humoristisks

blondinka

12-02-’08 18:39

hmm, kāds arī lasa, ko tajā cosmo raksta? es tikai bildītes skatos (:D)

Visi tie raksti no sērijas dari tā un tā un tad viss būs uz urrr-rr-rrā ir apsmiekls par cilvēci. Nu kā tā var? Un es patiešām ticu, ka ir sievišķā dzimuma pārstāves, kas tam tic un uz to tiecas, kas rada savas dzīves misiju un jēgu no divām rindiņām žurnālā, kurš klasificējams kā prātu degradējošs radījumsMeklēšana

Šī diena

  • Strauja, Gudrīte

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Dzirdēju atziņu: «Vispār nāve mani ļoti interesē. Kā nekā — nākotne...»

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu par nākotni »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas