pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2008. gada 31. janvāris 14:11 Viena atsauksme

svētki nāk un paiet

Ziemassvētkus visspilgtāk var sajust tad, kad tie atnāk un tad, kad tie aiziet. Svētku atnākšanas jampadraci ar dāvanām, salavečiem un krustā sišanas kandidātiem var nemanīt vien tie, kas mērķtiecīgi no tā visa vairās, taču svētku aiziešanas sajūta piemeklēs pat tādus — jo nevar taču zināt, kad un kā aizies svētki.

Vakar pusnaktī gāju gar dižveikalu «Alfa», un tur jau tā bija — aizejošo ziemassvētku sajūta mirušas egles smaržā. Prāvā egle, kas pie «Alfas» tika uzstutēta jau labu brīdi pirms saulgriežiem, nu gulēja zemē pussazāģēta, vēl neaiznesta. Nu, protams, Valentīndiena jau rokas stiepiena attālumā, kādas vairs egles pie namdurvīm.

Par to, ka Valentīndiena ir tuvu, liecina arī interneta meklētāju rezultātu izmaiņas. Vairākas dienas pēc kārtas populārākais meklējums «Google», ar kuru nokļūt pie mums, bija «eskorts» (šaubos, vai ļaudis meklēja ko tādu, taču, pateicoties SEO prasmēm, mēs apmānām visus), kā arī dažādi ar Valentīna dienas tēmatiku saistīti meklējumi (kas, mēs te kāds mīlētāju portāls, vai?).

Bet taisnība jau vien ir tiem, kas stāsta: svētki katru gadu sākas arvien agrāk. Pagājušajā gadā jaunais gads sākās marta vidū (tieši tad iegādājos kalendāru/plānotāju), savukārt šogad līdzīgu grāmatiņu nopirku jau 30. janvārī.— Janks

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

Viena atsauksme

Antuanete

31-01-’08 17:29

Par tuvojošos Valentīndienu ar neapbruņotu aci var pārliecināties apģērbu veikalos un skatlogos, kur priekšplānā izkrāmēti rōzā priekšmeti :)Meklēšana

Šī diena

  • Sabīne, Sarma, Klaudijs

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Pēc Aināra Šlesera asarainās preses konferences, ko tas sasauca saistībā ar grāmatas «Šofera dēls minhauzens» klajā nākšanu, Lato Lapsa Šlesera liekulību centās pierādīt ar rindu no Mozus grāmatas.

Tik primitīvu pieeju nevar izmantot, lai pamatotu cilvēka rīcības neatbilstību kristīgām vērtībām — toties mēģinājumi tā darīt paskaidro, kāpēc skolās ir jāmāca Bībele. Proti, lai ar reliģiju nemanipulētu un lai cilvēki saprastu, ko runā.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Šlesera asaras un Bībeles mācība »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas