pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2008. gada 16. janvāris 12:59 7 atsauksmes

par attiecībām

Sveiks, draugs. Gribēju Tev rakstīt vēstuli, gribēju piezvanīt, bet nevaru, man jāraksta žurnāls. Pa šo laiku man visādi ir gājis, daudz ko esmu sapratis, daudz ko esmu pieredzējis un pārdzīvojis, un es gribētu Tev par to visu pastāstīt, bet es taču nevaru, man tas viss ir jāieraksta arī šeit.

Bet nebēdā, Tu vari atnākt uz manu lapu un izlasīt par visu, kas man ir bijis un joprojām ir aktuāls. Pēc tam, kad būšu visu sakāmo te ierakstījis, Tev tāpat individuāli tāpat vairs nevarēšu rakstīt, jo viss jau būs pateikts te, un man nepatīk atkārtoties.

Jā, bet atnāc gan un izlasi, man vajag, lai dienā būtu vairāk apmeklētāju, un vēl ieraksti arī kādu komentāru -- es taču gribu zināt, kā gājis ir Tev. Atnāc, izlasi, ieraksti -- Tu pat iedomāties nevari, cik viegli mūsdienās ir uzturēt attiecības ar daudziem cilvēkiem.— Janks

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

7 atsauksmes

a-ha, stulbumam nav robežas. Tos, kuri mums nepieciešami, ar tiem mēs kontaktējamies, un kam mēs esam vajadzīgi, tie atrod mūs. Un kontakts nenotiek caur blogiem utt.

Paldies, šis ieraksts apliecina, ka ar Tevi viss vēl ir kārtībā :-) Bet tas, ka stulbumam nav robežu, tas gan ir tiesa.

Divas dabas, kur viena dirš, jā jā jā, komentāros, bet patiesībā nē, nē, nē. Nošaujiet mani, lai es nemokos.

Mans virutālais tēls ir ļoti kruts, viņam ir jābūt spožam, neviens tak neatzīsies, ka patiesībā realitātē ir savādāk. Patiesībā nav jau svarīgu vai nesvarīgu cilvēku, ir cilvēki kuriem uzliek mīksto, un tas ir pavisam savādāk.

Mfz, neuztvēru Tavu domu saistībā ar manu ierakstu.

Raksts super, tāpēc tik ļoti sapriecājos, ka nespēju pateikt konkrēti. Ideja jau tāda bija, ka reāli jau reti kurš, no daža laba slāņa vispār neko tādu nesadzirdēsi vai neieraudzīsi blogā, bet dzīvē tiek plaši deklarēts, palasi manu blogu, uzzināsi kā man iet. Dzīvē tēls ir reāls, a kibervidē var uzspodrināt līdz bezsamaņai spožu kā saule. Tāds solis nebūtu pieņemams, atzīt.

Raksts ož pēc sarkasma. Ir tikai normāli, ka ar vairākiem cilvēkiem apspriežamas lietas ieraksta publiski un tad izsūta linku. Privātas diskusijas jau blogā nedzīsi, tā kā, darot ar prātu, tas tikai aiztaupa atkārtošanos, personīgo un privāto komunikāciju netraucējot.Meklēšana

Šī diena

  • Hermanis, Vilmārs

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Cilvēkiem vajag spoguļus - vienalga, vai tas būtu stilkveida izstrādājums, fotogrāfija vai kāds ārējā izskata komentētājs. Ar spoguļu palīdzību cilvēki parāda, cik ļoti svarīga tiem ir sava āriene. Paskaties kādreiz, kā rīkojas ļaudis, kas iet gar spoguļstiklos tērptiem logiem. Ja arī lielāka tiesa no viņiem neapstāsies, lai glīti sasukātos, tad vismaz iemetīs skatienu logā, lai pārbaudītu, ka jaka nav saburzījusies, brilles uz deguna novietotas simetriski un matu sprogas atrodas paredzētā attālumā no uzacīm. Cilvēkiem patīk spoguļoties, tādā veidā viņi mazina savu uztraukumu un nedrošību par sevis izrādīšanu ikdienas dzīvē. Galu galā, cilvēks pats-viens pats ir vienīgā persona šai realitātē, kas izskatās un izturas vairāk vai mazāk tā, kā pats uzskata par nepieciešamu un atbilstoši konkrētajai situācijai. Lielā daļā gadījumu cilvēkam pašam sevi mainīt ir vieglāk nekā citus. Un kā gan cilvēks zinātu, kā izskatās pats svarīgākais cilvēks viņa pasaulē (es še runāju par cilvēkiem ar puslīdz normālu attieksmi pret sevi un citiem... un vispār - nepiekasies), kā gan viņš varētu ieviest dažas būtiskas, lai arī nelielas korekcijas šī cilvēka ārienē, ja nezinātu kāds viņš izskatās no malas? Meklē spoguļus, draugs. Ja mēs katrs atradīsim savu spoguli, kur gozēties, pasaule kļūs daudz smalkāka un glītāka.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu spoguļi »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas