pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2007. gada 13. oktobris 02:22 Viena atsauksme

kas notiek Latvijā?

«Kas notiek Latvijā?» nu ir sava tīmekļa vietne, kas izveidota, kā viņi paši (un līdz ar to Delfi) domā, «lai paplašinātu raidījuma pieejamību skatītājiem, publicētu plašākus žurnālistiskos materiālus par raidījumos apspriestajām un citām aktualitātēm valstī, kā arī veicinātu atgriezenisko saiti ar auditoriju».

Pašlaik publicētie raksti gan vēl ir tikai mazliet niknāku «Delfu» līmenī, taču, ņemot vērā raidījuma ietekmi Latvijas publiskās politikas telpā, vienā vietā apkopots raidījumu arhīvs, par kura skatīšanos turklāt vēl netiek prasīta nauda, ir apsveicama iniciatīva.

Tomēr, ja attālināmies no KNL (izklausās pēc KVN, jautro un asprātīgo kluba) «Delfos» publicētajiem slavinājumiem un potenciāli vērtīgā materiāla, kas te ir un vēl būs, vietne dažviet atgādina Jāņa Dombura privātlapu no sērijas es, mana ģimene un citi zvēri. Re, sadaļā vadītājs J. Domburs pavisam jauniņš, kopā ar Juri Kulakovu, kopā ar aktrisi Rēziju Kalniņu... Pietrūkst tikai suņa, kaķa vai mamuta.

--

Pārlūkojot labumus, ieraudzīju A. Kalvīša rezolūciju par A. Loskutova atstādināšanu no KNAB vadītāja amata. Saki ko gribi, bet tur jābūt darba skaistumam uzlikt parakstu uz tāda dokumenta - un tad saproti, ka Tavi lielie darbi un mazās kaprīzes vienalga ir valstiskas darbības un tāpēc svarīgas un saistošas.— nııtŕø

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

Viena atsauksme

paldies par šito !!Meklēšana

Šī diena

  • Egils, Egīls, Nauris

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Nu, nav mums tanī sasodītajā Eirovīzijā ko darīt. Esam dabūjuši kārtējo morālo traumu — mūsu cerības, ko saistījām ar kaķu kori «Cosmos», Eiropa atkal nesaprata. Un uzvarēja kaut kādi mežoņi, «Lordi» no Somijas — trakums, nu.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Eirovīzija 2006 »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas