pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2007. gada 12. oktobris 17:32 Trīs atsauksmes

auto acis

Pērnā gada nogalē žurnāls «Time» par gada cilvēku pasludināja jauno mediju lietotāju, jo tas, redz visu ko varot ar sociālā tīmekļa sniegtajām iespējām izdarīt. Toreiz pavīpsnāju par apoloģētu entuziasmu, un vīpsnāju joprojām, taču no šī numura patika ideja, ka tīmeklis ir zvērs ar miljards acīm. Salīdzinot ar desmit gadus senu pagātni, ir liela iespēja, ka Tev tuvumā ir kāds, kam līdzi ir foto vai videokamera (kaut vai mobilajā tālrunī), un, ja izdarīsi kaut ko šķību – nepareizu, šausmīgu vai vienkārši smieklīgu, vari gaidīt, ka kļūsi par jauno YouTube vai Flickr zvaigzni.

Šo loģiku mēģina izmatot interneta portāli (te piepulcējama arī v-Diena), kas aicina lasītājus dalīties savos novērojumos un dokumentālajos pierādījumos. Viena no pēdējā laika aktualitātēm ir tā saucamie agresīvie braucēji, kuriem kopā ar savām šādā veidā tiek piedraudēts parādīties šādā negatīvā gaismā.

Grūti spriest, cik ļoti liela ir šādu akciju ietekme uz ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, taču vismaz pašiem lasītājiem ir interesanti. Tiesa, «agresivitātes» dokumentējums Agresīvo braucēju rubrikā ir reta parādība, biežāk tie vienkārši ir dažāda veida atsevišķu noteikumu pārkāpumi. Toties atsauksmēs regulāri atrādās kāds lietotājs rrr, kam allaž sakāms viens un tas pats.

tikai nuugji seezj svaa stulbajaa sastreegumaa, un apskauzj tos kas vinjus apbrauc, baac, ieraudziishu korkjii kaadu kaadu ar fotoaparaatu rokaas, visus zobus izdauziishu. Nuugjim nuugja liktenis.

(avots)

Tāpat rakstu atsauksmēs regulāri atrodas kāds, kas fotografētājiem un potenciālajiem publicētājiem sola fiziski izskaidrot, ka tā darīt nedrīkst. Vai tas nozīmē, ka baidās?

Automašīnu tēma ir vispār ir krietni interesantāka nekā politika – te vismaz cilvēki no savas ikdienas pieredzes stāsta par savām emocijām, piedzīvojumiem, attieksmēm, kas ir / var būt krietni krāšņākas nekā apmainīšanās ar savstarpējiem aizspriedumiem un sazvērestības teorijām par politiskās izglītības līmeņiem un realitātes konstruēšanu.

?!., 12.10.2007 11:10

Tās mašīnas kuras visvairāk jāremontē, tās arī visvairāk zog. Atceros vienu gadījumu iz dzīves, ka vecim bija pavec Land Rovers kuram nokārās ātrumkārba, aizveda to remontēt, remontēja 2 nedēļas un īsi pirms mašīnas atgriešanas viņš avīzē ierauga, ka nozagts tāda paša gada Land Rovers. Protams, pēc pāris dienām dabūja svējo atpakaļ pilnā darba kārtībā.

(avots)— nııtŕø

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

Trīs atsauksmes

2 “emocijas, piedzīvojumi, attieksmes no savas ikdienas dzīves” : 1) agresīvos braucējus vēl neviens nav nofilmējis, jo tie ir pārāk agresīvi, lai spētu tapt nofilmēti 2) ātros un agresīvos es sevis pašas harmonijas vārdā attaisnoju ar varbūtību, ka viņiem mašīnā sievai dzemdības sākas :-)

skūtajiem bembistiem un golfistiem dzemdības acīmredzot ir hroniskas.

toties satiksmes socioloģijas teorijas jau sāku pētīt.

pie viena – papēti sakarības arī ar demogrāfiskajiem rādītājiem. Nav noslēpums, ka dzimstība ceļas griezdamās.Meklēšana

Šī diena

  • Hermanis, Vilmārs

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Respektablās «Associated Press» stila rokasgrāmatas veidotāju paziņojums, ka vārdu savienojuma «Web site» vietā ziņās turpmāk tiks rakstīts «website», atgādina, ka arī latviešu valodā medijiem derētu pārskatīt savus priekšstatus, kā ir jādēvē tīmekļa lapas.

Latviešu masu saziņas līdzekļi nereti lieto jēdzienu «interneta mājaslapa» (vai «interneta mājas lapa»), kas ir daudzējādā ziņā aplams veids, kā dēvēt tīmekļa vietni.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Nevis mājaslapa, bet tīmekļa vietne »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas