pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 21. decembris 23:59

tā, kā visiem

Visiem citiem ir, man nav — kā tas var būt? Nevar. Atvāžamais dators, īstas botas, automašīna, draudzene/draugs (tā, pa īstam). Tāpēc man arī būs — viss, kā rāda filmās, tā, kā raksta krāsaino spīdīgo attēlu žurnālos, tā, kā runā vienaudži apkārt.

Var jau, protams, sev iestāstīt, ka tās visas ir iedomas, kārtējā hiperrealitāte, māneklis, kas veido Tavu dzīvi Tavā vietā. Var jau būt, ka tās visas ir tukšas zīmes bez atsauces empīriskas pieredzes laukā un ka to nepieciešamība ir pārspīlēta. Var jau būt.

Bet tomēr — kad Tu sēdi visparastākajā, vecā pelēkā mazā mašīnītē un pie luksofora uzgāzē blakus stāvošam BMW, kad Tu redzi, ka izlīkumot sastrēgumos nav nemaz tik grūti (vismaz savā vērtējumā), kad jaunās kedas patīk un Tu dodies uz tikšanos (vārds «randiņš» skanētu vēl lepnāk) ar viņu — ir tur sava daļa lepnuma. Pašam pret sevi, jo Tu jau pats zini, ka neviens uz Tavām botām neskatās, neviens Tavo mazo, veco pelēko mašīnīti ar Tevi pie stūres smalko auto plūsmā nepamana un nevienu neinteresē, kur Tu doties. Tas ir tikai sev, savam skatienam no iekšpuses ārā.

Ja Tavas materiālās pasaules objekti tā arī paliktu tikai lietas bez piešķirtām imaginārām statusa nozīmēm, tad daudz ko no tā visa nevajadzētu. Bet laimi un pašrealizēšanos jau nodrošina tieši lietām piešķirtās plašākas objekta nozīmes. Un mums vajag nozīmes, nevis lietas. Tāpēc tas lepnums par to, ka nu ir, «kā visiem». Tāpēc arī gribas.— Janks

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Mintauts, Alfs, Bernadeta

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Latviešu valodā jālieto jēdziens «paraolimpisks», nevis «paralimpisks» — tā nolēmusi Latvijas Zinātņu akadēmijas Terminoloģijas komisija. Šis lēmums kārtējais pierādījums tam, ka terminoloģijas komisija īsti nezina, ar ko tai būtu jānodarbojas, jo tā vietā, lai meklētu jaunus terminus jomās, kur to nav, tā maina svešvārdus pēc savas iedomātās loģikas.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu paralimpisks vai paraolimpisks? »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas