pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 5. oktobris 19:33

atpazīsamība

Viena no privilēģijām, ko šad tad gadās baudīt galvaspilsētas iedzīvotājiem — ieraudzīt uz ielas pretim nākot kādu avīzē vai televīzijā redzētu slavenību. Tu ej mierīgi pa ielu, bet pretim nāk Raimonds Pauls vai Jānis Paukštello, šajā brīdī vienā līmenī ar Tevi, bez fiziskām un nepārvaramām barjerām jūsu starpā. Par to iedomājos, kad šonedēļ uz ielas atpazinu cu.

Šī brīdis bija jocīgāks nekā ieraugot Induli Emsi vai Robertu Gobziņu, jo par Pēteri zinu vien to, ko viņš pats par sevi raksta un izskatu zinu tikai no tā, kādu viņš pats sevi rāda. Un tomēr, šonedēļ agrā pēcpusdienā ejot pa Krišjāņa Barona ielu, priekšā ieraudzīju šo rudo pakausi, un jau tanī brīdī prātā bija doma — gan jau, ka cu. Pagāju viņam garām, pie Lāčplēša ielas krustojuma apstājos un atskatījos – patiešām cu, kas ar saviem biedriem (viens no tiem bija Toms), acīmredzami gāja pusdienot uz Stella Pub, jo viņi zina, kas būs pusdienās.

Apsveicu, cu, Tu tātad esi slavenība :) Pie viena arī lielisks piemērs, kādā veidā ar pašpublicitātes palīdzību ir iespējams paaugstināt savu statusu, veidot atpazīstamību un, kas zina, varbūt tas atmaksājas. Šī iemesla dēļ viens no nopietno žurnāla rakstītāju rokrakstiem ir žurnāla lapas pirmajā lappusē ielikt savu fotogrāfiju, uzrakstīt, kas autors tāds ir, ar ko nodarbojas, piedāvāt kontaktēties un visādi citādi darīt zināmu, ka žurnāls ir lielākoties tirgvedības līdzeklis (tieši šo pirmajā un vienīgajā žurnālu rakstītāju klasifikācijai veltītajā ierakstā aplūkoja scibologs). Pašpublicitātes labo īpašību dēļ (piemēram, privātās dzīves atainojumu pilnībā kontrolē tās dzīvotājs) internets ir lielisks politiskās sfēras rīks. Tanī pašā laikā arī naida izpausmes no interneta var pārsviesties uz reālo dzīvi un, piemēram, tā vietā, lai tikai nonestu serveri, kurā bija CooLynX lapa pods.lv, ja atpazītu, viņu var arī pašu atspārdīt — jo ļaundaru atstātais vēstījums liecināja, ka tā ir personiska izrēķināšanās, ko izraisīja ļaundaru nepiekrišana lapas autora paustajam viedoklim.

Secinājums: internets un reālā dzīve tomēr nav divas nesaistītas pasaules.— nııtŕø

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Didzis, Gaidis

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Beidzot iemetu arī savā smilšu kastē gabaliņu no Džordža Orvela 1984.

Šajā spēlē, ko spēlējam, mēs nevaram uzvarēt. Daži zaudēšanas veidi ir labāki par citiem, tas arī viss.

Partijas saukļi:
KARŠ IR MIERS
BRĪVĪBA IR VERDZĪBA
NEZINĀŠANA IR SPĒKS

Un, pats galvenais, atceries:
Big Brother Is Watching You

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Džordžs Orvels »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas