pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 14. jūnijs 18:12

sajūtu replikācija

Siltajos vakaros atkal var just Vecrīgu. Pavei, kā nu viņi visi atkal tiecas šurp, darba stundās noskrējušies. Pavei, kā meklē kādu prieka, aizmiršanās un noderīguma gabaliņu arī sev, papildus tiem, kas visu dienu piespiedu kārtā doti citiem.

Zilās velorikšās mēli izkāruši jaunieši vadā resnus ārzemniekus; tauku krokām ļumot un nestabilus garu papēžu soļus liekot, garām steidz jaunuves, kas tagad var atrādīt visu ziemu solārijos cepināto brūnumu. Beidzot arī ubagiem ir silti, un viņi izlīduši no saviem kaktiem, pagrabiem un klubiem. Beidzot visi var gulēt zālē pie operas strūklakas vai Vermaņdārzā zem kastaņa dzert maisiņā paslēptu dzērienu; beidzot visi var izvilkt apputējušos kabrioletus un doties medībās.

Dienās kā šīs jūra pienāk pavisam tuvu. Ir gandrīz jūtama tās elpa, trūkst vien vēsmas un sāļuma smaržas. Taču kam gan to – mums šeit ir pludmale. Ļaudis staigā mazos krekliņos, izrāda savas miesas un ķer iekāres vai siekalu pilnus skatienus. Pilsēta ir kā kūrorts, jo piere šeit svīst bez fiziskas piepūles. Ļaudis traucas pretī kā jūras gaisu sarijušies, viss ņirb un kustas izmisuma pilnā dzīvespriekā, mēģinot no jauna iegūt un nokratīt daļu lomu režģa un radīt jaunu pakļaušanās un iegūšanas hierarhiju.

Vecpilsētā vēl var ieraudzīt un arī dabūt gandrīz visu, ko acis kāro, tāpēc mēs izejam ielās ar summer 2002 sajūtu par laiku, kad pasaule bija jauna, neredzētā bija mazāk, bet piedzīvotā vairāk. To sajūtu es kādreiz uzrakstīšu. Sev.— Janks

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Strauja, Gudrīte

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Protesta akcijas rīkot vislabāk piedien inteliģencei. Inteliģence nav cilvēki, kas prot gudri runāt un raksta grāmatas, bet tie, kas jūt atbildību par notiekošo, ir pietiekami attīstīti, lai izdomātu un paustu argumentētu viedokli par konkrēto situāciju un risinājumiem, turklāt tiem ir lielākas iespējas iemantot sabiedrības uzticību.

Latvijā inteliģences gandrīz nav, toties ir blāvi opozīcijas polītiķi, kas cerībā tikt pie varas laiku pa laikam rīko pret Saeimu un valdību vērstas protesta akcijas. Ar saukli «Atlaist Saeimu!» tie piesedz to, ka viņiem nav piedāvājuma situācijas mainīšanai. Turklāt viņi protesta akciju vadības iniciatīvu ir izlaiduši no savas kontroles, tādējādi pasākums būs teju vai haotiska tautas pulcēšanās ar iluzoru mērķi. Ļaudis sanāks, padziedās, paklaigās, izlādēsies un dosies mājās.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu kāpēc 13. janvārī neiet uz mītiņu »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas