pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 11. jūnijs 20:31

savādais gadījums nodaļā

Pa Analītikas un politikas nodaļas durvīm samērā pārliecinātā solī, it kā šeit nenāktu pirmo reizi, ienāca kāds večuks. Mati sirmi, atpakaļ atglauzti, tumšs, ne pārāk labi buktēts uzvalks, lielas acenes, kuras tik sen nav tīrītas, ka diez vai caur tām var redzēt labāk nekā ja tās noņem. Taču tas nav nekas, jo vecītim bija nopietns jautājums.

«Vecs esmu jau un kārtīgi nesadzirdēju -- kā Amērikā nobalsoja par tām viendzimuma laulībām un kāds viedoklis ir prezidentam?» jautāja viesis. Norādīju, ka ASV Senāts noraidīja projektu par labojumiem Konstitūcijā, kas aizliegtu precēties homoseksuālistiem, savukārt Džordžs Bušs tik ļoti vēlējās, lai šie labojumi tiktu pieņemti, ka trīs dienu laikā divas reizes mēģināja sarīkot balsošanu par šo jautājumu.

Pēc tam vecītis apjautājās, vai prezidents var pavēlēt neļaut precēties. Atbildēju, ka pavēlēt viņš nevar neko. «Un ministri Latvijā? Un prezidente? Tie var pavēlēt?» Nē, likumus pieņem Saeima, un ministrijas tos pilda, es atbildēju un mazliet saminstinājos par šādu savu normatīvismu.

Pēc tam interesents vairākas minūtes pauda savas bažas par Sodomas un Gomoras tuvošanos un norādīja, ka geju precību atļaušana nozīmē «nāvi bez miršanas». Nekādos disputos ielaisties man nebija vēlmes, tāpēc neatbildēju neko. Kas gan ir sakāms par populismu, kas raksturīgs reitingus glābjošiem politiķiem, nākot klajā ar diskutabla jautājuma risinājumiem? Tā tas ir visur, arī Latvijā.

«Re, kāds gadījums,» es nodomāju, kad vecīša mugura pazuda durvīs. «Vai tad kāds ticēs?» Varbūt šī bija viņa lielā misija, kam viņš gatavojies jau vairākas dienas, un beidzot to izpildīja.— nııtŕø

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Strauja, Gudrīte

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Autoostā ir tikai norādes, no kurienes kādi autobusi atiet, taču laiki jāizdomā pašam. Dzelzceļa stacija ir aizslēgta, un peronu veiksmīgi ieņēmušas pienenes. Sliežu ceļš ir aizaudzis zaļš.

Aizstacijas tipa vecītis prasa cigareti, bet viņš laikam jau zina, ka man nebūs. Blakus stāv desmitgadīgs puišelis saplēstās krosenēs un rudi krāsotiem matiem.

Lietus. Uzvalks ir salijis, un tantiņa pa kreisi nezin kāpēc uz mani skatās, vienubrīd pat nomurminādama: «Paska’, šlipse arī...» Lāses slīd man pa brillēm un es jūtos pirmais džeks ciemā. Tā tev nav nekāda Rīga, vai zinies.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu tālu prom »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas