pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2002. gada 21. oktobris 00:00

ekonomika un atkarības

Domāju par visāda veida atkarībām. Domāju un saprotu, ka atkarības jēdziens nebūtu aktuāls pasaulē, kurā nepastāvētu resursu ierobežotība, kas esot arī galvenā ekonomikas pamatproblēma, dzīvojot ierobežotu resursu apstākļos.

Tad nu lūk, ja nebūtu nekādu problēmu ar resursu nepietiekamību, tad taču attiecīgie slāņi varētu dzert, narkoties, mēnešiem sēdēt pie datoriem un ko tik vēl nedarīt. Šķiet, ka vai katram atkarības veidam atrastos vairāk nekā viens slimnieks, tātad cilvēki ātri vien varētu atrast kopēju valodu un baudīt dzīvi, ne par ko nebēdājot. Ja kāds nomirst, tas nekas, jo nāks jau citi. Un nevajadzētu arī ārstēties, jo dzīve atkarībā, no kuras nekāds ļaunums neceļas, taču ir paradīze. Ja cilvēks grib mainīties, tad viņš to var izdarīt, bet ja viņam ir jāmainās tikai tamdēļ, ka bērni mirst badā, tad, atvainojiet, tā jau ir elle, ne dzīve.

Tad nu jāsaka tiem ekonomistiem, lai domā ātrāk, kā atrisināt ierobežoto resursu problēmu neierobežotu vajadzību apstākļos.— Janka

 

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Dienas vidū braucot pa tiem 25 kilometriem šosejas, kas pie Daugavpils izplešas četrās joslās, sajūta tāda, ka tu šajā brīdī tikpat labi varētu atrasties arī Ziemeļkorejā. Ceļš vietām grubuļains, bet plats, un pa to nebrauc tikpat kā neviens. Tev pa priekšu, turklāt visai lēni, varbūt brauc pāris mašīnas, bet pretējā virzienā pavasara saulītē sildīties izlīdusi ceļu policijas ekipāža. Tas arī viss.

Bet iebraucot Daugavpilī, kārtējo reizi apjaušu, ka apzīmējums «Latvijas otra lielākā pilsēta» raisa asociācijas ar krietni pamatīgāku lielpilsētas ņirboņu un ņudzoņu, nekā šī vieta rada realitātē. Bet pa radio «Aļisa pļus» skan dziesma: Kto-to poslal mņe dva pistoļeta, ja pereputal zimu i ļeto.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Daugavpils šaipus iluminatoram »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas