pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 23. februāris 04:07

ēnu diena

Visu cieņu lestat, kas ēnu dienā izvēlējās aiziet uz psihiatrisko dziednīcu. Patika domu gājiens, jo izvēļu skaits taču ir teju bezgalīgs, taču izdarīto izvēļu — krietni mazāk.

February 22nd, 2006 08:17 pm

.starp Tvaika un Aptiekas ielām.

Man patika. Man patika gan atmosfēra, kas tur valdīja no ārstu puses skatoties, gan cilvēku analizēšanas process, gan tie cilvēki, kas tur nonāca un par kuriem tika runāts. Un Anita Apsīte tiešām ir ļoti atsaucīga un draudzīga.

Mani netraumēja tas, ka tie cilvēki dzīvo savā pasaulē un nepilnīgi izprot notiekošo. Protams, džeks, kurš runāja diezgan izvairīgi visticamāk, pateicoties balsīm savā galvā, kuras viņam neļauj par sevi runāt un, kura kustībām sekoja līdzi kāds, ko varētu nodēvēt par apsargu, gan nedaudz izbiedēja ar to, ka nav pilnībā iespējams zināt, ko viņš darīs nākamo, jo balsis var pateikt jebko.

Vēl es pacientu vidū satiku nosacīti sev pazīstamu meiteni, kuru iepriekš dažas reizes biju saticis stacijā un pārmijis dažus vārdus. «Balta lapa» — tā viņu dēvē panku vidū, ar kuriem viņa tusē kopā. Un tur viņa bija nonākusi tādēļ, ka netīšām uzgāza sev vārošu ūdeni, dejojot virtuvē, ietērpusies vairākās kleitās, ziemas cepurēs un ar apakšbiksēm uz galvas pie mūzikas, par kuru domas vien viņai izsauca asaras «aiz prieka», radot, ja nemaldos to, ko dēvē par sardoniskiem smiekliem.

Nu ja, tagad es pazīstu cilvēku, kuram piezvanīt un ar kura palīdzību varu mēģināt sarunāt kādu sarunu ar kādu garīgi slimo un vispār uzzināt vairāk par psihiatriju. Ideāli.— nııtŕø

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Jēkabs, Žaklīna

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Pēc automašīnas novietošanas Piejūras dabas parka teritorijā pašvaldības policijas auto ieradās jo veikli — kā saukts. No tās izlēca inspektors un, ne vārda neteicis, nofotografēja mašīnu — lai tikai nodarījumu nepaspētu novērst, pirms tas fiksēts; lai tikai soda nauda neaizietu gar degunu. Savukārt formā tērpta kundze no automašīnas noprasīja: «Kas ir, kāpēc mašīna mežā jābrauc, nevar normāli nolikt, a?»

Inspektors pa to laiku jau bija beidzis rakstīt kvīti, kurā teikts, ka sods par to, ka mašīna «nav uz brauktuves», un pēcāk arī paskaidroja, ka nav jau šeit tik intensīvas satiksmes, lai būtu jābrauc auto nost no ceļa. Likuma «sargs» iedeva apmulsušajam man kvīti, un ekipāža pazuda tikpat ātri, cik parādījusies. Mans pirmais soda protokols.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu pārkāpums un sods »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas