pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 19. janvāris 19:20

mīnus 28

Brilles piesalst pie sejas, stilīgajām meitenēm īsajās jaciņās nieres piesalst pie muguras, pa ceļam uz darbu redzēju, kā mašīnai kaut kas uzsprāgst motorā un braucamais, baltu garaiņu mutuļus elpodams, piebrauc ceļa malā. Lieli dūmi pirms brīža cēlās no autoostas, bet laikam ātri vien nodzēsa.

Mīnus 28 mums labi parāda, kamdēļ nepieciešama masu komunikācija. «Cik auksts», mēs sakām, vieni izejot uz ielas. Cik auksts, mēs drebinoties sakām citiem tikpat neaizsargātajiem un aukstuma sistajiem cilvēkiem. «Cik auksts», mēs drebināmies, dokumentējot savus ikdienišķos piedzīvojumus sviesta cibā. Un -- «cik auksts!» -- mēs sakām, lasot ziņās, klausoties pa radio un skatoties televīzijā kārtējo apstiprinājumu: jā, tev nudien nerādās murgi, cilvēk. Nudien, ir auksts.

Ārējo notikumu svarīgumu apstiprina tā esamība dienas kārtībā. Ja Tavas aktualitātes tur nav, iespējams, ka tas nemaz nav svarīgi, iespējams, ka Tev tikai tā šķiet. Taču mīnus 28 ir aktuāli visiem, kas salts un piesalst. Ja Tu pašlaik sēdi siltā birojā vai arī citā vietā, kam nav tiešas saites ar meteoroloģisko realitāti, mēs Tev pastāstām, kas ir svarīgs, mēs veidojam kopēju izjūtu dokumentēšanas, salīdzināšanas un apstiprināšanas mehānismu. Tādējādi viena no realitātēm tiek aktualizēta un internalizēta kā mūsējā, īstā realitāte, lai arī neīsts masu saziņas līdzekļu saturs pēc būtības ir.— Janks

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Sergejs, Svetlana, Lana
  • 1919. gada 28. septembrī dibināta Latvijas Augstskola. 1923. gadā to pārdēvē par Latvijas Universitāti

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Ja «Rīgas satiksme» zinātu, kādas problēmas viņi saviem vienkāršajiem ļaudīm raisa, iespējams, būtu apdomājuši labākus modeļus un specifikācijas biļešu izlietošanas ierīcēm.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu nedienas ar kompostrētājiem »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas