pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2002. gada 26. jūlijs 00:00

jūras sistēma

Jūras viļņi nāk un izplēn kā nepiepildītas ilūzijas. Kāds noteikti šajā vietā jūras krastā ir sēdējis un grimis apcerīgās pārdomās, līdz nonācis pie vienīgā iespējamā risinājuma. Kā gan citādi var izskaidrot to, ka sarkanas čībiņas, krastā pamestas, sēro jau, šķiet, labu laiku? Īpašniekam tak laikam tās vairs nav vajadzīgas. Arī jūrai sarkanās čībiņas nav vajadzīgas, un nekas, itin nekas nav asimilējis šos svešķermeņus jūras krastā. Ak jā, vēl taču turpat ir arī pudeļu korķīši un citi civilizācijas labumi.

Jūrai nekas nav nejaušs. Ja redzi smilšu sanesumu jūras krastā, tad zini, ka jūra tieši tā ir gribējusi. Jūrai vajag smilšu sanesuma, nevis kaut kādas smilšu pilis, ko bērneļi tik cītīgi būvē un papildina ar fantastiskiem arhitehtoniskiem risinājumiem. Jau gadu tūkstošiem jūra mērķtiecīgi pa centimetram vien ir atkarojusi no sauszemes aizvien lielākas teritorijas. Visi bēg no jūras. Kas nebēg, to jūra paņem sev. Gan jau pienāks laiks arī sarkanajām čībiņām.— Janka

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Personas kods un iesauka internetā (niks) ir divi galējie varianti cilvēka identifikācijā. Pirmais ir unikāla ciparu kombinācija, ar ko cilvēks figurē oficiālos dokumentos, otrais — brīvi izvēlēts un maināms nosaukums, kas personu ļauj identificēt, bet nesola iespēju pēc šī vārda kaut kur sameklēt. Tomēr robeža ar sameklējamību un iespēju pazust bez pēdām ir mānīgi smalka.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu privātums un identifikācija »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas