pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 19. decembris 18:54

kreiss dao

«Atvainojiet, vai jūs, lūdzu, nepateiktu, kur atrodas Jugla 14 Ā?» Manā rajonā man pienāca klāt un jautāja kāds gados jauns acīmredzami kaut ko nekvalitatīvu iedzēris puisis. «Es te visu dienu muģījos — viens saka uz vienu pusi, cits uz otru. Ej ta’ saproti!» Bija jau vēls, tāpēc skaidrot, kur atrodas sabiedriskā transporta pietura, nebija vērts — tāpat nesagaidīs, un, ja arī sagaidītu, tāpat nesapratīs, kur tā atrodas. «Ej tik taisni,» es teicu, un pareizi vien tas bija. Nācējs sāka soļot līdz ar mani, taču drīz vien pielika soli un līdz kvartāla beigām atradās man kādus desmit metrus priekšā.

Krustojuma vidū jauneklis apstājās un, šķiet, samulsa. «Kur tagad jāiet?» paskatījies uz mani, viņš jautāja. «Taisni,» es atbildēju, un pareizi vien tas bija. Mēs atkal soļojām — viņš ātrā solī un gandrīz bez problēmām ieturēdams taisnu kursu uz ietves, bet es — iedams lēnāk, atpaliku. Nākamajā krustojumā puisis atkal apstājās. «Taisni,» es teicu, un viņš atsāka soļot. Nākamajā krustojumā maldīgais ceļinieks bija man pārāk tālu priekšā, lai es atkārtotu norādi «taisni», tāpēc viņš, brīdi svārstījies krustojuma vidū, nogriezās pa labi, taču pēc brīža atkal bija atpakaļ uz galvenās ielas un gāja pareizajā virzienā. Nākamajā kvartālā mūsu ceļi šķīrās, jo es gāju uz savām namdurvīm, taču viņš, sastapies ar kārtējo dilemmu — krustojumu —, nedaudz grīļīgā solī nogriezās pa labi.

«Viņam velk tieši uz labo pusi,» es nodomāju. «Viņam laikam tāds dao.»— Janks

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Hermanis, Vilmārs

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Ir laba sajūta par vecajiem rokeriem, kas gadu desmitiem raksta dziesmas, sniedz koncertus un, gadiem ejot, viņu sniegums nemainās un nemainoties nekļūst arī sliktāks. Vienalga, vai pagājuši desmit, divdesmit vai trīsdesmit gadi kopš dziesmas radīšanas, kā atskan pirmie akordi, arēnā visiem rokas augšā un laime uzreiz. Un ir jau, par ko.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu mūzikā sastindzis laiks »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas