pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 28. jūlijs 21:19

norietējušie

Manu sirdi iepriecina ārzemju zvaigžņu — klasikas pārstāvju — iegriešanās mūsu pusē. Vienalga, vai tas būtu Whitesnake, Kraftwerk, Bobijs Makferins, Scorpions vai kas cits. Veci vai joprojām jauni, viņi zina, kā spēlēt, ko spēlēt un, pats galvenais, skatītāji zina, ko sagaidīt. Un tad ir vienalga, ja progresīvie kritiķi smīkņā par vectētiņiem, kam pensijā laikam par maz darāmā vai arī naudiņas pietrūcis. Šajā gadījumā (kā jau daudzos citos), visu nosaka publika, un tā zina, ko tai vajaga — atgriezties atpakaļ laikā vai arī pamācīties mūzikas vēsturi.

Ķīpsalas halle, Opera, kaut vai Sporta manēža. Tas norāda, ka pasākumam ir vismaz sliekšanās uz ārēji normālu līmeni, lai pulcētu kaut cik pieklājīgas tautas masas un, pats galvenais, nenolaisties garāk zemu. Bet vectētiņiem un vecmāmiņam tā veicas ne vienmēr.

To, ka padomju laiku starptautiskā estrādes zvaigzne Anne Vesku piedalās Valkas un Valgas pilsētas svētku pasākumā, vēl var saprast — večiņa tepat no igauņiem taču, un kaimiņi taču sapratīs, ka balss vairs neskan, kā jaunībā. Galu galā, mēs savu Margaritu Vilcāni un pārējos dažādos masu pasākumos arī itin labprāt vēl skatām - tikai nav dzirdēts, ka šie uz ārzemēm vēl brauktu.

Taču ziņa, ka Baltinavā 5.-6. augustā festivāla laikā uzstāsies kādreizējā kulta grupa Boney M, mani iesākumā uzjautrināja. Tiesa, tas bija tikai iesākumā, jo tas nudien ir jautājums, cik zemu kādreizējas pasaules mūzikas zvaigznes (grupas līderis atbrauks ar dažām neoriģinālajām piedziedātājmeičām?) var krist.

Kas zina, cik daudz bijušo spīdekļu mēs vēl redzēsim mētājamies Latvijas provinču kultūras biezumos. Iesākumā uz kādiem nākamajiem kādas mazpilsētas svētkiem varētu ataicināt Maiklu Džeksonu — viņam jau tagad grūtas dienas, naudiņu vajag, gribas, lai par popa karali vēl kādu reizi nosauc. Madonnai vēl mazliet par agru, Rolling Stones ir mazliet par daudz radošā spēka — bet gan jau vēl kādu veco laiku estrādes brīnumu uz nomaļu festivālu varētu sarunāt.— nııtŕø

 

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Sergejs, Svetlana, Lana
  • 1919. gada 28. septembrī dibināta Latvijas Augstskola. 1923. gadā to pārdēvē par Latvijas Universitāti

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Šodien ir tik daudz atzīmēšanas vērtu notikumu, svētku un gadadienu. Reformācijas diena Vācijā, kad Mārtins Luters 1517. gadā pienagloja savas 95 tēzes pie Vitenbergas baznīcas, 474. gadā Romuls Augusts kļuva par Romas imperatoru, 1926. gadā mirst triku mākslinieks Harijs Hudini, 1961.gadā Staļina mūmiju izvāca no Ļeņina mauzoleja (oficiālā versija: viņiem abiem palika par šauru), 1984. gadā tika noslepkavota Indijas premjerministre Indira Gandi. Šajā dienā dzimis Taivānas (Ķīnas Republikas) kādreizējais prezidents Čangs Kaišeks (1887-1975), Kambodžas karalis Norodoms Sihanuks (karalis kopš 1993. gada), un vēl un vēl un vēl... Bet Tu visu laiku vienu un to pašu – helovīns, helovīns!

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu mošķu dienas alternatīvas »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas