pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 12. jūlijs 15:47

prasība pēc īstuma

Ļaudis, ko jūs te lienat, kur jūs ejat, ko jūs darāt!? Mēs negribam jūsu nekrāsotās, nodzertās, krunkainās sejas savās filmu kamerās! Prom jūs ar neķemmētajiem matiem! Mēs nesaucām pēc jūsu nemazgātos mēteļos tērptajiem salīkušajiem slimajiem ķermeņiem, mēs negribam redzēt jūsu nelabotos dzeltenos zobus, sasvīdušos stāvus, izmisušos skatienus un nervozas apņēmības pilnos žestus! Nost no acīm! Prom! Šī ir citāda pasaule. Pasaule, kurai ir jābūt perfektai un uzlabojamai. Šeit mēs visu esam izveidojuši tādu, kādu tam jābūt un kādu gribam redzēt.

Es gribu sev apkārt tēlus no televīzijas -- meitenes bez liekajiem kilogramiem, kas kuļājas virs bikšu siksnas, kungus ar diplomātiem un melniem mēteļiem, komando un kutangus, nešaubīgas, pareizas rīcības cilvēkus, modeļus un brīnišķīgos prātus. Es gribu redzēt ļaudis ar emocijām, kurām ir iespējams just līdzi, bet ne tik ļoti, lai diena būtu sabotāja. Es negribu nevienu lieku sižetisko līniju, kas traucē uztvert ikvienu dzīvi par stāstu ar sākumu un beigām, lielākoties laimīgām, kurās katrs dabū apmēram to, ko ir nopelnījis. Es gribu sev apkārt kino ar montāžas galdiņu stūrī, ar grimētājiem, kamerām, gaismām. Es gribu ideālo vidi, kur viss ir īsts un tanī pašā laikā ar pāris kājas spērieniem pierādāms, ka tās ir tikai fona dekorācijas.

Ko jūs man te lienat klāt ar savām ikdienas problēmām, kas nevirza uz priekšu stāstu un ne pēc kā neizskatās? Ko jūs te man traucējat, ko jūs lienat kadrā? Atpakaļ, mēs pieņemam tikai spilgtus, tīrus raksturus, kas atklājas tiešā interakcijā uz skatuves. Mēs netaisām dzīves par marginālo sabiedrību, mums ar velosipēdu brauc pat ubags smalkā žaketē, un tad arī viņš par šķietami saņurcītu ir padarīts tāpēc, ka mums tā vajag. Epizodei beidzoties, viņš brauks mājās ar BMW un izskatīsies tāpat kā visi cilvēki šajā pasaulē -- tīrs, bagāts, laimīgs, apmierināts. Ja Tu tāds neesi pat ārpus kadra, Tu esi nulle. Mums tādus nevajag.

Tu -- kas esi Tu, cilvēk? Ko Tu gribi tēlot? Neko? Sevi? Tad tinies, mēs negribam Tevi redzēt. Tu neesi perfekts/-a. Šai pasaulē jau tā ir pārāk maz skaistuma un laimes. Mēs to kaut nedaudz rādām grāmatās un televīzijā un kaut nedaudz aizmirstam, dzīvojot savā ideālajā pasaulē, no kuras viss, kas īsts, ir padzīts.— nııtŕø

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Maruta, Alda

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Vakarnakt pēc diviem mājās nākot, sāku galvā rēķināt. Lūk, dažas atziņas, cik nu varu atminēties:

  • 2+1 ≠ 3. Pilnīgi noteikti. Ja 3 = 1+1+1, kur visi trīs vieninieki ir vienādi, tas nenozīmē, ka jebkurā salikumā mainīgie savu vērtību nemaina. Sinerģija.
  • 1+1 > 2±0. Diskutabli. Jautājums, kad rēķina. Bet tas nav atkarīgs no nakts. Galu galā, neviens jau nav noteicis, ka konkrētas darbības notiek tikai dienā vai naktī.
  • 2+1 = 4-1. Droši vien. Vienmēr ir kāds, kam ir pieskaitīts un ir kāds, kam ir atņemts. Šeit neviens nav vienāds, jo visi ir vai nu par daudz vai par maz (cik reti 1 ir tieši tik, cik vajag...).
  • 1+1 = † (ideālā gadījumā ). Viss pareizi. All different -- all equal.

Kļūšu par aritmētiķi.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu aritmētika »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas