pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 6. jūlijs 17:14

plus 28

Man patīk karstums. No karstuma tikpat kā nekur nevar aizbēgt. Nosauļotās muguras, plikās pēdas un saulessargi neko daudz nelīdz, ja ārā ir plus 28. Auksts alus, auksta apelsīnu sula kādas āra kafejnīcas ēnā palīdzēs tikai mazliet, ja ārā ir plus 28. Lādēšanās un deguna raukšana nedos neko, ja ārā ir plus 28. Gaisa kondicionieris vēsā birojā, ledus auksts sekretāres skatiens palīdzēs tikai uz īsu brīdī, kad ārā ir plus 28.

Eiropā plosās karstuma vilnis, mirst cilvēki un citi, kas no nespēj panest. Karstums, gluži tāpat kā aukstums, sausums, pārlieks aukstums parāda robežu. Iespējams, Tu nenokļūsi slimnīcā no pārstrādāšanās, Tu nemirsi, pietiekami ilgi aizturot elpu, iespējams, ka Tu pat nepaģībsi no pārlieku intensīva skrējiena, piemēram, ar pirmo piegājienu mēģinot pievārēt maratonu — pretošanās un saglabāšanās mehānisms to nepieļaus, robežas grūti pārkāpt. Taču no karstuma nekur nevari aizbēgt. Karstums ir viltīgs, tas uzbrūk nemanot, tas ielien visur un visa pilsēta nu ir pilna sasvīdušiem cilvēkiem.

Cilvēki slēpjas, cilvēki sasarkst, cilvēki meklē palīdzību, bet ne vienmēr tas izdodas — dažkārt tramvajā nākas nosēsties tieši pie loga, kur saule spīd virsū, taču nogurums kājās neļauj celties un meklēt ēnu citviet šajā siltumnīcā. Un tā ir daudz kur. Cik ilgi Tu vari izturēt? Kur ir Tava robeža? Pilsēta Tevi vairs negrib un nespēj pasargāt. Sargi pats/pate sevi. Cik daudz vēl? Kādi ir Tavi pārbaudes rezultāti?

Silts vasaras lietus kā starpfiniša balva. Daži no mums ir glābti.— Janks

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Strauja, Gudrīte

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Novērots, ka, tiekot par kāda cibiņa priekšnieku, palielinās priekšnieka publicitātes pieauguma potenciāls Sviesta cibā – tiesa, lielākoties tā ir anonīma. Ar anonimitāti šeit saprotam to, ka netiek norādītas gandrīz nekādas identificēšanas pazīmes, nerunājot pat par iespējamo segvārdu, tāpēc prieciņš tiek vien tev pašam/pašai, sevi vai citus zināmā cilvēka žurnālā atpazīstot. Daži no daudzajiem redzētajiem piemēriem: saules dārzs; shelly.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu par žurnāliem. 8. daļa: čats un tīkls »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas