pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 5. jūlijs 17:46

stacijas laukuma ainiņa

Pie «Origo» vīrs mellā tērpā spēlē pāna fleiti fonogrammas pavadījumā. Viņš maina stabules, spēlē dažādus gabalus, pa laikam pieskardamies sev pie kājas, kad šķita, ka ar atskaņošanas tehniku kaut kas iet grīstē – tā palika klusāka, taču pēc pieskāriena atkal viss bija sākotnējā skaļumā. Vīram blakus ir galdiņš, pie kura sēž meitene un pārdod diskus.

Iespējams, spēlētājs spēlē mums visiem – tiem, kas no Merķeļa ielas dodas uz Stacijas laukumu, un tiem, kas, uzgriezuši muguru, neatskatīdamies aiziet pāri gājēju pārejai. Skaņa tāda, it kā tuvumā kādi svētki un arī kāds, ko iepriecināt. Mūzika kā masu pasākumos, bet vecītis taču bija pavisam viens ar savām stabulēm, naudas kuli, diskiem un desmit metrus nostāk novietoto strāvas ģeneratoru. Vai viņš nav vientuļš? Pajautā to viņam pašam.

Jā, bet skaisti jau skan. Kuram skan? Vai savam priekam viņš spēlē? Ne jau saulei un saulainai dienai? Ne jau labestībai? Ne jau – nekam?

Cilvēki plūst garām, bet kurš gan ieklausās skaņās? Vecenīte piestāj paskatīties, kas tie par diskiem, gotu meitene ar notetovētu muguru apsēžas uz trepju marmora, pienāk klāt arī sirms onkulītis ar kūjiņu. Klausāmies vai atpūšamies? Uz brīdi skaņas piliens nomāc visu pilsētu – auto taures, riepu švīkstēšanu, trolejbusa dūkoņu, lai piepildītu to ar sintētisku pilsētas alternatīvu – tādu, kāda ir pilsēta pati. Bet nekā – iedegas zaļā gaisma un pilsēta apēd tumšo dziesminieku, pilsēta pārkliedz viņa stabules un pat ģenerators dūc un izpūš pilsētas centra atgāzes.

Dziesminieks spēlē Lonely Shepherd, bet netālu no «Origo» apakšzemes autostāvvietas uz ietves guļ kāds cilvēks ar piesārtušu seju, galvu cepurē atspiedis. Klusāk, dziesminiek, spēlē klusāk! Pamodināsi vēl – iztraucēsi mieru tiem, kas pa beidzot raduši mieru. Bet neviens tā nesaka, neviens neklausās un nevienu tas netraucē. Tomēr skaisti skan pāna fleites – kā uz izlaidumu.— nııtŕø

 

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Maruta, Alda

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieku Normundu Vilnīti traucē publicitāte — tā viņš sacīja intervijā aģentūrai LETA. Viņš stāstīja, ka pēc iespējas mazāk cenšas apmeklēt publiskus pasākumus, un KNAB, pēc N. Vilnīša domām, nav iestāde, kuŗas vadītājam jābūt publiskai personai.

Re, kā — N. Vilnītis veido publicitāti par to, ka viņam nepatīk būt publiskam. Viņu traucē atpazīstamība, ko viņa personai veido mediji, tanī pašā laikā N. Vilnītis izmanto sevi traucējošos saziņas kanālus, lai paziņotu, ka tiek traucēts. Skarbs pasākums ir publicitāte — ja jau reiz KNAB vadītāju ir noķērusi tādās metakomunikācijas lamatās.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu publicitāte par to, ka traucē publicitāte »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas