pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 17. jūnijs 17:27

materiālā pasaule

Labākais, kas mūsu pasaulē eksistē, ir lietas. Tās savā starpā sadzīvo daudz labāk nekā cilvēki. Protams, ir novērojami gadījumi, kad datora monitors mirgo, reaģējot uz mobilo telefonu, bet rozes novīst citu puķu sabiedrībā. Bet tās taču ir tikai lietas, kas arī nomirstot ļaunu prātu netur.

Ar cilvēkiem ir citādāk. Katrs cilvēks atnāk ar savu mantu, lietu un sāk rīkoties un zīmēties. Viens skatās televizoru, cits skaļi klabina datora klaviatūras taustiņus, vēl kāds klausās jaunāko Elvisa Preslija grāvēju vai arī grieztos projicē optiskas ilūzijas. Ne jau lietas tur, vienā istabā saliktas, runā viena ar otru un traucē viena otrai. Tie ir cilvēki, kam katrā mirklī ir citādas prioritātes un citi nolūki noteiktu lietu izmantošanā.

Atnes savu lietu un atstāj to mūsu istabā, draugs. Es atstāšu savējās, citi biedri arī atnesīs svarīgāko, ko ikdienā izmanto. Mēs atstāsim lietas te un iesim projām. Atstāsim labāko, kas mums ir, vienuviet un pazudīsim.

Lietas nekašķējas. Lietām ir vienalga. Cilvēki kašķējas – bieži vien mantu izmantošanas laikā radīto problēmu dēļ. Lietas ir labas, tāpēc tās mēs nesodīsim. Viens otru gan varētu – vēlams, dažkārt arī sevi.

--

Gaiss šodien pilns pūku, gaiss šodien vieglprātīgi lidinās. Cik smags tas bija pirms 65 gadiem?— Janks

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Strauja, Gudrīte

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Pie «Origo» vīrs mellā tērpā spēlē pāna fleiti fonogrammas pavadījumā. Viņš maina stabules, spēlē dažādus gabalus, pa laikam pieskardamies sev pie kājas, kad šķita, ka ar atskaņošanas tehniku kaut kas iet grīstē – tā palika klusāka, taču pēc pieskāriena atkal viss bija sākotnējā skaļumā. Vīram blakus ir galdiņš, pie kura sēž meitene un pārdod diskus.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu stacijas laukuma ainiņa »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas