pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 4 no 1 balsīm

mosties.org

2005. gada 31. marts 12:27

dzīve, tehniskā

Laipni lūdzam ikdienas kiborgu pasaulē, kas vairs nav nekāda zinātniskās fantastikas sapņošana par to, kas notiks, kad smadzeņu vietā būs kalkulators, bet rokas — elektromanipulators ar just spējīgiem metāla pirkstiem. Tā vietā Tev paveras plats ceļš, kā pārvērsties par mašīnu ikdienas dzīvē — bez liekas ķermeņa fiziskā veidola un spēju izmainīšanas.

Vakarā nenāk miegs? Uzēd tableti — miegazāles vai kādu citu sedatīvu līdzekli. No rīta nevari piecelties? Tablete labai pašsajūtai un možam garam (kafeja/zaļā/melnā tēja kā pamošanās līdzeklis ir solis šinī virzienā). Par daudz tauku? Te būs tinktūra ēstgribas mazināšanai, procedūras celulīta noslēpšanai. Slikti jūties? Piedzerties ir skaisti. Sāp? Trankvilizatori tuvākajā aptiekā jau gaida. Nestāv? Visiem zināmas zilas vai citas krāsas tabletītes, kas šo problēmu risina. (Atšķirībā no depresijas, seksuālā tematika folklorā nav tabu lieta, un tas nozīmē, ka v1agra un cialis iegūst krietni ironiskāku (pēc masu saziņas līdzekļu teksta spriežot — vienkārši margializētu) nokrāsu nekā antidepresanti, kas cilvēkos izraisa lielāku nesapratni, bijību un vēlmi novērsties, bet tas jau ir cits stāsts).

Šo attīstības ceļu var raksturot ar shēmu: iemet kapeiciņu, piespied podziņu un dabūsi to, ko Tev vajag. Vai to, ko Tu domā, ka Tev vajag. Šī ir sfēra, kur biheiviorisma teorija (konkrēts stimuls --> konkrēta iedarbība) uzvar. Tik vienkārši — nekādas fiziskas vai garīgas piepūles (tā ir nepieciešama citu ikdienas problēmu risināšanai), nekādas ārstēšanās, kam būtu reālas beigas, gandrīz nekāda izvērtējuma (ja kaut kas darbojas, neaiztiec to, sabojāsi vēl — Mērfija likums). Gluži tāpat, kā mums vairs nav jāiet medībās pusdienu pārtraukumā — piezvani un Tev ēdamo pienesīs klāt, arī medicīna palīdz tikt līdzi šodienas realitātei, pie reizes to pamatīgi modificējot. Un neko vairāk nevajag — galvenais taču ir izturēt saspringto ikdienas ritmu (vai šī frāze nav jau kļuvusi par mūsdienu klišeju?), pagulēt dažas atlikušās stundas, savākties, piecelties, un sajust, ka viss vēl darbojas. Piespied podziņu, un diena var sākties.— nııtŕø

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Hermanis, Vilmārs

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Sieviņa ar baloniem

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu ar baloniem pāri ielai »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas