pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2002. gada 23. jūlijs 00:00

dzīvnieku ferma

Cūkas dzīvo cūcīgi tikai tādēļ, ka cilvēks tām rada cūcīgus dzīves apstākļus.

Jā, protams, tā ir cūku nācijas diskriminācija, jo cūku labklājība ir ne tikai cieši atkarīga no cilvēku labklājības, bet arī cilvēku labklājība ir atkarīga no cūku labklājības. Kad Latgales saimniecībā sākās aizdomas par cūku mēŗa uzliesmojumu, saimnieki izskatījās nelaimīgi -- pieļauju, ka tās cūkas ar savu miesu & dvēseli bija noskaņojušās kļūt par pirmklasīgām karbonādēm, bet nu nekā - nosprāga, maitas. Saimnieku drūmās sejas liecina, ka cūkas viņiem daudz ko nozīmē, taču cūkām kūtī, visticamāk, bija līdzīgi cūcīgi dzīves apstākļi kā lielā daļā citu vietu, kur cūkas pārdod/atdod nebūtībai savu miesu un dvēseli.

Morāle? Mūsu statusu citu personu uztverē ne vienmēr nosaka tas, uz ko mēs tiecamies un kādas ir mūsu vērtības. Cūkas droši vien vēlētos dzīvot labāk, taču tās no šī mērķa attur divas lietas - cūkas mūžs ir īss, un nav vērts karot par labākiem apstākļiem stāvokli vienas paaudzes laikā (kaut gan it kā jau būtu gan vērts), un tas, ka cūkām ir cūku vieta cūku kūtī. Tā vienkārši ir, tāds ir cūku statuss, cūkām ir jāsamierinās ar savu vietu. Un tikai Eiropas Savienība grib, lai cūkas dzīvotu labāk.— Janka

 

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Rīga, 20. janvāris, M.ORG — Viļakas novada Vecumu pagastā Krievijas pierobežā mednieki pamanījuši krievu lāci. Politologi šo parādību saista ar Krievijas mēģinājumiem nostiprināt klātbūtni savas ietekmes sfērās.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu krievu lācis bradā pa Latviju »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas