Atkal pasaule palikusi telpiska. Pasaule telpiska kļūst divas reizes gadā — kad uzsnieg pirmais sniegs un kad pamostas koki. Es varu sēdēt pie loga, cīnīties ar saules gaismu un skatīties, kā tukšā telpa piepildās. Ielas tagad ir kā alas, ar augstiem, taču aizsniedzamiem griestiem. Gribas skriet līdzi, gribas neatpalikt, bet man vairs nav spēka. Aizelsies nokrītu trases malā un skatos, kā lapas un ziedi aizteidz man garām. Nekas, nekas, vēlākais, jūnijā, es jūs panākšu. Bet tagad — man ir viss, ko gribas un viss, ko nevar paņemt.
Atsauces saite:
šo Tu patiešām skaisti esi uzrakstījis. ne par daudz, ne par maz. protams, tikia imho. smaids Tev.
Tiešām labi uzrakstīts, cepuri nost! :) mani pat aizkustināja, paldies…
Taupības režīms pie mums nozīmē nevis to, ka tiek meklēti veidi, kā optimizēt tēriņus, bet to, ka valsts vienkārši dzīvos pusbadā, jo visiem, kas nespeŗ pretim un nekož, vienkārši tiek ņemta nost nauda.
Atbilde uz virsrakstā uzdoto jautājumu ir — neko daudz Saeima nedara. Latvijā Saeima ir balsošanas mehānisms, un, ja tai arī ir problēmu risināšanas funkcija, tā acīmredzot ir sekundāra. Šī ir viena no atziņām, ko var gūt pagājušajā nedēļā publicētajā intervijā ar Saeimas priekšsēdētāju Gundaru Daudzi.
Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu ko dara Saeima krīzes laikā? »