pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2004. gada 1. maijs 22:47 Viena atsauksme

labdien Eiropā

Mēs te ar draugiem piektdien bijām Krastmalā Eiropas Savienībai par godu televizoru paskatīties. Tautas gan bija sanācis tik daudz, ka nebija kur nolikt klubkrēslu, tāpēc vajadzēja stāvēt kājās. Izturējām.

Īpaši man patika brīdis, kad ļaužu lērums ar zilidzelteno karodziņu palīdzību no pūļa pamazām pārvērtās idiotus tēlojošā barā. Neko jau, idiotus tēlojušu baru interesantāk filmēt un skatīties, kā viņi vicina savus karodziņus un dzied līdzi. Galu galā, man tamlīdzīgu lietiņu izdevās dabūt pirmo reizi mūžā - izrāvu vienam puikam no rokām, lai gan man šķiet, ka viņš pats to bija izrāvis karodziņu dalītājam.

Vislabākais visā tanī bija, kad ekrāni parādīja uz kāda pleciem sēdošu bērneli, kurš, pats sevi ieraudzījis, uztaisīja tik pārsteigti-sajūsmināti-mulstošu sejas izteiksmi, ka pasākuma jēga uzreiz palielinājās par divām reizēm. Kaut ko tik patiesu sen nebija sanācis redzēt.

Nu jā, bet četras stundas tomēr bija drusku par ilgu - nopietns pārbaudījums manam jau tā pēc treniņa izmocītajam ķermenim. Un salūta arī nebija. No vienas puses - kas tad tur - kurš nav salūtu redzējis, un, ja jau Latvija ir viena no nabadzīgākajām valstīm Eiropā, tad tas ir attiecīgi jādemonstrē. Bet, kad ziņās stāsta, kā citi zibšņojuši uz nebēdu, drusku piezogas klāt skaudīgā latvieša nīgrums.

Benzīns jau dārgāks. Optimistiski gaidām tālāk.— d1

 

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

Viena atsauksme

es arī salūtu gaidīju..Meklēšana

Šī diena

  • Hermanis, Vilmārs

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Plug & Pray

Kadrs no filmas

Vēl pirmdien kinoteātrī «Splendid Palace» var noskatīties dokumentālo filmu Plug & Pray — stāstu par to, kā cilvēki ar nepagurstošu entuziasmu sapņo par cilvēkam līdzvērtīga robota izveidošanu. Kādi būtu šāda sasnieguma efekti, tāpat kā agrāk, neviens nezina, bet tas šos cilvēka pašizziņas centienus apturēt nevar.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Plug & Pray »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas