pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2004. gada 1. marts 19:03 10 atsauksmes

spoguļi

Cilvēkiem vajag spoguļus - vienalga, vai tas būtu stilkveida izstrādājums, fotogrāfija vai kāds ārējā izskata komentētājs. Ar spoguļu palīdzību cilvēki parāda, cik ļoti svarīga tiem ir sava āriene. Paskaties kādreiz, kā rīkojas ļaudis, kas iet gar spoguļstiklos tērptiem logiem. Ja arī lielāka tiesa no viņiem neapstāsies, lai glīti sasukātos, tad vismaz iemetīs skatienu logā, lai pārbaudītu, ka jaka nav saburzījusies, brilles uz deguna novietotas simetriski un matu sprogas atrodas paredzētā attālumā no uzacīm. Cilvēkiem patīk spoguļoties, tādā veidā viņi mazina savu uztraukumu un nedrošību par sevis izrādīšanu ikdienas dzīvē. Galu galā, cilvēks pats-viens pats ir vienīgā persona šai realitātē, kas izskatās un izturas vairāk vai mazāk tā, kā pats uzskata par nepieciešamu un atbilstoši konkrētajai situācijai. Lielā daļā gadījumu cilvēkam pašam sevi mainīt ir vieglāk nekā citus. Un kā gan cilvēks zinātu, kā izskatās pats svarīgākais cilvēks viņa pasaulē (es še runāju par cilvēkiem ar puslīdz normālu attieksmi pret sevi un citiem... un vispār - nepiekasies), kā gan viņš varētu ieviest dažas būtiskas, lai arī nelielas korekcijas šī cilvēka ārienē, ja nezinātu kāds viņš izskatās no malas? Meklē spoguļus, draugs. Ja mēs katrs atradīsim savu spoguli, kur gozēties, pasaule kļūs daudz smalkāka un glītāka.— Janka

 

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

10 atsauksmes

un kur mēdz spoguļoties Tu?

acīs un skatlogos

viktorses

04-03-’04 13:58

patiikami paskatiities spogulii un ieraudziit cilveeku ko nenormaali gribas nosist tev taisniiba

Norma Džīna

04-03-’04 16:21

spoguli jau ir, lai cilvēks arvien no jauna veidotu masku un paaliecinaatos, vai viss kaartiibaa ar to. Ar masku, kas saucas “Tāds lūk es izskatos citu aciis”

saules_darzs

04-03-’04 23:12

man šķiet, ka spogulis vairāk esi tu pats, nevis vēlamais tēls..

nu nez vai vienmēr. spogulis spogulim nav spogulis. spogulis nevar spoguļoties

saules_darzs

05-03-’04 17:17

un kā vēl var! nestāsti taču, ka neesi nekad licis 2 spoguļus vienu otram pretim. sanāk bezgalīga spoguļu virkne. pirmais spoguļojas otrajā, otrais – pirmajā, turklāt ar visu pirmā spoguļattēlu. un tā tālāk. līdz bezgalībai. tik tālu, ka šai ķēdei gals nav saskatāms. ir sākums (ja?), bet tālāk tikai nemitīga spoguļošanās virtene. viņš viņā, viņa viņā; es Tevī, Tu – manī.

tieši šī fizikālā iemesla dēļ es teicu, ka nevar. spogulis jau sevi neredz, viņš redz bezgalīgu atpoguļojumu tam, kas viņš (tas?) patiesībā nav. rezultātā rodas tikai kaut kā parādīta ilūzija, bet spogulis par sevi neuzzina neko. pat to ne, ka viņš tikai atspoguļo citu spoguli. Tu tikai domā, ka spoguļojies. Tu tikai domā, ka viņš Tevi rāda

Pasakiet man Luudzu jankas e-mail un citus kontaktus, es Juus ljoti luudzu! http://orudzitis.tripod.com/

saules_da

14-03-’04 18:31

varbūt pamēģini viņam pašam uzprasīt :)))Meklēšana

Šī diena

  • Sabīne, Sarma, Klaudijs

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Hokejs šajās dienās ir kļuvis par ikdienas sarunu sastāvdaļu. Latvijas komandas spēļu grafika un rezultātu nezināšana izraisa izbrīnītu skatienu, kas tiek raidīts nezinošā cilvēka virzienā. Toties pie mums, mosties klubā, ir otrādi -- blenžam uz līdzjutēju pulku, kas, seno skandināvu un citās pintiķu maskās saģērbušies un hokeja līdzjutēja citu izdarību līdzjutēju kodeksu pieņēmuši, piesaka savas monopoltiesības uz publisko telpu.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu hokejs un iedomātie sasniegumi »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas