pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2003. gada 13. oktobris 15:22 Divas atsauksmes

doma

Beidzot izdomāju, kas ir nihilisms. Nevis izlasīju vārdncā, bet izdomāju.
Tas ir tad, kad Janka sēc par Limp Bizkit dziesmiņu Hot Dog un ap to pašu laiku iedomājas, ka viņā droši vien ir palicis kaut drusciņ ideālisma.— Janka

 

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

Divas atsauksmes

zini, man arī bija pieredze ar limp bizkit vai kā viņu tur raksta. Reiz ieslēdzu tv, a tur mūsu slavenais murgs ztv. Nu, laikam bija man ļooti mazohistisks noskaņojums, tāpēc paliku un paskatījos kādu brīsniņu. Šokējos par visu – savu bijušo skolasbiedreni Anniju, viņas apģērbu, briesmīgo dikciju un visbeidzot neprofesionālo (nu, tjipa nesagatavoto) raidījuma vadīšanas stilu. Bet kulminācija sākās tad, kad sāka rādīt LB klipu, kur tie džeki mežā spēlē un pats galvenais džeks (laikam jau pats galvenais) ruporā rēc virsū nabaga džusītei, kas pieķēdēta pie krēsla. Kaut kāc VĀJPRĀC!!! Vienkārši trūkst vārdu. Un Tev tas tiešām patīk?

vai man Tevi pārsteigt sakot, ka es televizoru neskatos? neesmu redzējis nevienu viņu klipu. bet man patīk, ja kāds atnāk un pasaka taisnībuMeklēšana

Šī diena

  • Sabīne, Sarma, Klaudijs

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Viens no iemesliem, kāpēc pēc dažiem gadu desmitiem pasaulē valdīs ķīnieši, ir tas, ka viņi ir tik čakli un apņēmīgi. Un, iespējams, viens no iemesliem, kāpēc viņi ir tik čakli un apņēmīgi, ir tas, ka viņu ir tik daudz. Un tas savukārt nozīmē, ka viņiem no tiesas ir cerības valdīt pār pasauli – jo vairāk tāpēc, ka viņi spēj valdīt pār internetu un citiem saziņas kanāliem.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu kontroles armija »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas