pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2002. gada 10. augusts 00:00

balsis

Kaijas ķērc kā lakstīgalas, kas, lietu mānīdamas, lido tik zemu, ka ne aizsniegt. Es paskatos uz savām rokām un domāju - ir tik savādi, ka es sevi varu kontrolēt. Es paskatos spogulī, pašķobu degunu, parādu sev zobus (jāiebiedē taču kaut kā ir) un izeju ārā uz ielas. Mans attēls spogulī man neseko, tas paliek gaidām mani atpakaļ, toties es atkal neesmu viens - man seko ēna, aiz manis paliek zoļu nospiedumi izkusušajā asfaltā un mana IP adrese kāda portāla nodrošinātājdatora atmiņā. Es zinu - kad manis vairs nebūs, mani nešķiramie izsekotāji un pēdu skaitītāji paliks. Ja es neiziešu uz ielas un neskatīšos spogulī, tie arī nevienam nerādīsies, bet tie paliks. Mūsu kolektīvās atmiņas individuālo apcirkņu sastāvdaļas.— Janka

 

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Hermanis, Vilmārs

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Protoelamītu raksti

Man reiz bija jocīgs darbs — dažādu tekstu rakstīšana. Jocīgs tāpēc, ka sākotnēji man nebija skaidrs, kāpēc kādam tāda veida pakalpojumi būtu nepieciešami. Darba uzdevumi itin bieži sastāvēja tikai no klienta piesūtīto norāžu pārvēršanas loģiskos teikumos, pat neko būtisku nepievienojot. Šī iemesla dēļ nevarēju saprast: kāpēc gan ir jāalgo cilvēks, kurš vienkārši uzraksta to, ko kāds cits pirms tam jau konceptuāli ir noformulējis? Vai tad konceptuālais formulētājs jau no sākuma nevar pats visu uzrakstīt?

Bet izrādījās, ka nevar vis.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Vai tu māki rakstīt? »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas