Rolšteina, Liepnieka un citu Stendzenieku pozitīvās domāšanas un politiķu apoloģijas kampaņas ir kļuvušas par aktualitāti nevis tāpēc, ka tādā veidā reklāmas un sabiedrisko attiecību speciālisti atraduši «eksploitus» politiskās reklāmas un aģitācijas likumu aktīs, bet tāpēc, ka šāda politiskās komunikācijas forma nozīmē ielaušanos masu saziņas līdzekļu un politikas slēgtajā ballītē.
Mizantropija, šķiet, ir parādība, kas uztur pati sevi — jo tās vairāk, jo vairāk pierādījumu, ka tā ir pamatota.
trz, 26 .01. 2006
Piektdiena klāt, tagad sauju amfetamīnu, un pēc tam gulēt līdz svētdienas vakaram.
Labākā izrāde ir tā, kam auditorija notic. Kam vajadzīgas teātra viesizrādes pie mums Aizkrāciešos, ja mēs uz to ejam pirmām kārtām kā uz izklaides un kultūras pasākumu, uz fikciju, kas tāpat nevienu nepārliecina?
Pašveidojamās realitātes galējās izpausmes ir viena no tīmekļa kultūras izpausmēm. Šo realitāšu galējās izpausmes – nevis vienkārša iztaisīšanās par labāku vai vismaz citādi esam, bet gan svešas identitātes pārņemšanas mēģinājumi – varētu būt lieliska izpaušanās iespēja tīkla māksliniekiem, taču pagaidām šādas izpausmes ir nīkulīgas.
Man ir pārlieku nepieciešams darbs, lai es būtu buržujs, taču strādāju pārlieku savtīgi, lai būtu proletārietis.
Apstāklis, ka morāles un ģimenes vērtību aizstāvji par lielāko sabiedrības draudu uzskata seksuālo minoritāšu paceltās galvas, daudz ko liecina par Latvijas sabiedrību. Tādējādi kļūst skaidrs, ka tradicionālo normu un vērtību apdraudējums nav citāda orientācija, bet gan sabiedrības nespēja tikt galā ar reālām problēmām.
Uzmini nu, kas tā par reklāmu ar kārtīgu mačo uz plakāta: «Aptausti manu *****i, ja vari» — reklāmu puiki un meiteņi kārtējo reizi ar pornogrāfiju pacentušies.
Kad Krievijas prezidents Vladimirs Putins ieradās uz interneta konferenci, viņu gaidīja 156 824 interneta lietotāju iepriekš sagatavoti jautājumi, par kuriem, piešķirot svarīguma punktus, kopā bija saņemtas 1 196 910 balsis.
Šodien ir Tibetas diena, jo šodien 14. dalailama Tencins Gjatso svin savu 71. dzimšanas dienu. Lai gan trimdā dzīvojošie tibetieši šo jubileju atzīmē krāšņi, tomēr viņu garīgais līderis savā dzimšanas dienā Dalailama parasti atturas uzstāties plašā sabiedrībā, un arī šo dienu viņš veltīja atpūtai, raksta AFP.
Ir ļaudis, kas vēlētos izstrādāt demokrātijai alternatīvu valsts pārvaldes modeli, taču šodien redzētais ASV vēstniecības rīkotajā ballītē parādīja — nevajag nekādu citu sistēmu, pietiks ar pārticības sapni.
Augusts laikam ir Aleksandras Jolkinas mēnesis. Žurnālā «Lilit» pie runāšanas tika Oskara Kastēna provocētāja, savukārt «Santā» intervēts viņas bijušais tiešais priekšnieks — toreizējais laikraksta «Diena» Izpētes nodaļas vadītājs Guntis Bojārs. Viņš par notikušo pasaka pāris jaunas atklāsmes, bet pati intervija gan ir sanākusi neveiksmīga.
Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Guntis Bojārs par Aleksandru Jolkinu »