mosties.org

2002. gada 28. septembris 00:00

viņi guļ zem rudām lapām

Biju aizbraucis uz kapiem.

Līdzi paņēmu rudens puķes, vectēvu un devāmies pēc kapu uzkopšanas vienatnes sajūtas. Sagrābām pērnās lapas, krietu laiku pirms kapu svētku sākuma iededzām svecītes un brīdi skatījāmies, kā vējš šodien tām ļauj degt. Mans vecvecvectēvs, vecvecvecāmāte un dažas citas personas. Svecīte uz nosūnojušas kapu kopiņas. Tur tālāk — vectēva brālēns, kuram tēvs bērnībā tā sitis, ka viņš akls palicis, un viņa sieva. Viņu kopiņas neviens nekopj — uz tām mētājas kādus pāris mēnešus vecs sakaltis vaiņags un nez kāpēc nolikts egļu skuju saišķis ar nobirušām skujām.

Un beigās neizdzīvo neviens.

2002. gada 13. septembris 00:00

cielaviņa

Šodien es draudzējos ar cielaviņu. Tā tekalē pa klēts jumta kori no viena gala līdz otram, ik pa laikam notipinot pa jumtu lejā un atkal uzlidojot atpakaļ. Nadziņi skrapst pa sīkdaļu šīfera jumtu un viss ir tik mierīgs, it kā visa pasaule vērtos cielaviņas tekalēšanā.

2002. gada 1. septembris 00:00

1. septembris

Pamodos savā izļodzītajā gultiņā un kādu brīdi gaidīju, kad dzirdēšu sarkastiski ņirdzīgu radiobalsi, kas teiks: «Hei, visi uz skoluūū!» Nekā nebija. Šo 1. septembra vēstnesi Latvijas radio 1 viļņos jau kādus gadus neesmu dzirdējis, taču, tā kā man ar skolu vairs nav nekāda sakara, tad tīri vai gribējās klusībā pasmīkņāt par skolēniem.

Viss liecina, ka rīta pusē arī no mājas ārā līst nav jēgas - ko staigāšu pa pilsētu starp baltām matu lentēm un nezināmu lakstaugu puduriem un secināšu, ka man te nav ko darīt? Iziešu vēl laukā un sākšu domāt - kur man šodien jābūt, kurš mani gaida? Ak, jā, gaida gan.

Meklēšana

Šī diena

  • Baiba, Barba, Barbara

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Rīvēšanās cibiņu un bluoguotāju starpā par to, kuŗš «labāks», uz brīdi ir norimusi — nu visi, kam nav slinkums, aizstāv «Sviesta cibas» lietotāju Veidenbaumu, kuŗš LNT ziņu sižetā padarīts par potenciālo teroristu.

Interesantais šajā aktuālitātē ir tas, ka Veidenbaumu ļaudis aizstāv ne jau tāpēc, ka viņam aizstāvība būtu nepieciešama un ka viņa izteiksmes brīvību kāds apdraudētu. Tā nu domāšana ir iekārtota, ka otrā pusē sliktajam mēs mēģinām saskatīt labo. Un, ja LNT reportiere Dana Albrehta ir sliktā un agresore, tad bez kādas šaubīšanās visiem ir skaidrs, ka Veidenbaums ir labais un upuris.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Veidenbaums, psihiatrija un LNT »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas