pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2008. gada 16. maijs 10:53 Divas atsauksmes

reklāmas iespēja

Interpols atzinis, ka atvāžamie datori un datu nesēji, ko Kolumbijas armija martā reida laikā konfiscēja nemiernieku grupējuma FARC nometnē, ir autentiski un piederējuši nogalinātajam nemiernieku līderim Raulam Rejesam. Dati ir ļoti interesanti, jo tie, pēc Kolumbijas domām, parāda, ka Venecuēla un Ekvadora atbalsta par teroristisko atzīto «FARC», kas cīnās pret Kolumbijas valdību.

Taču ne jau par to ir stāsts — drīzāk par to, kā no šī incidenta maksimāli daudzas puses var izcīnīt maksimāli lielu labumu. Piemēram, datoru ražotāji.

Nogalinātais nemiernieku līderis lietoja Toshiba Satellite atvāžamos datorus. Jautājums: kamdēļ vēl nav parādījusies reklāma ar saukli: ««Toshiba» FARC sērijas dators — īstam partizānam!» Kamdēļ tirgū nav parādījusies īpaši izturīgu un uzticamu datoru sērija? Kāpēc viņi guļ?

Biznesa klases datoriem ir jābūt tik efektīviem, lai uzņēmējs ar to varētu nosist konkurentu un tas pēc tam ar datoru varētu turpināt darbu, savukārt partizāna/nemiernieka datoram jābūt vēl pakāpi izturīgākam, piemēram, ar ložu necaurlaidīgu korpusu vai citiem ikdienā nevajadzīgiem, taču bezgala stilīgiem uzlabojumiem.

Pretošanās taču Rietumos ir modē, un marksistiski noskaņotie «FARC», kas vēršas pret ASV (tātad impēriālistu un kapitālistu!) atbalstīto Kolumbijas valdību, pēc pāris tirgvedības trikiem un kampaņām varētu būt ne sliktāka popkultūras ikona kā Če Gevara.— nııtŕø

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

Divas atsauksmes

jā, tas tiesa. tagad jau pamanās izsist komerciālu labumu no visa. un šis jau būtu bijis tāds makten izdevīgs brītis.

Taču runājot par pašiem kompjiem – tauta apšauba, ka tie ir autentiskie FARC kompju. Nu vismaz par info autentuskumu šaubās. (http://www.alternet.org/audits/86641/) Kaut gan tas laikam te nebija svarīgi.

Par publikācijā norādīto informācijas cīņu piekrītu — Kolumbija ir rīkojusies viltīgi, dabūnot no Interpola tos faktus, ko varēja dabūt, savukārt pārējais ir atkarīgs no tā, vai labāk ticam Kolumbijas vai arī Venecuēlas un Ekvadoras valdībai. Stāsts par Irānas kodolprogrammu ir visai līdzīgs savā argumentācijā un masu saziņas līdzekļu lietojumā. Un abos gadījumos likmes ir augstas un kļūdas maksās dārgi — tas nav kā pašmāju politikā par KNAB vai praidu pamēļot. • Tie, kas māk rakstīt atsauksmes, parasti māk arī lasīt.
Zināšanai:
 1. Visas HTML birkas, izņemot <b></b> (<strong></strong>) un <i></i> (<em></em>), pazudīs. Ja vēlies stilot, lieto textile. Tas nozīmē, ka vari spēlēties ar šādiem un vēl citiem kodiem: _slīpraksts_ *treknraksts* ??citējums?? -dzēsts- +ievietots dzēstā vietā+ ^augšraksts^ ~apakšraksts~ un tā tālāk.
 2. Saites ievietojam šādi: "saites teksts":http://adrese. Vai arī "saites teksts(saites nosaukums, kas parādās, uzbraucot virsū peli)":http://adrese
 3. Bet tā vispār interneta adreses par klikšķināmām saitēm pārvērtīsies pašas no sevis.
 4. Novērtēsim, ka norādīsi e-pasta adresi. Tavu personisko informāciju citiem neizpaudīsim, tā būs pieejama tikai mums.

Meklēšana

Šī diena

 • Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

pēdējās atsauksmes

 • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
 • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
 • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
 • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
 • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
 • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
 • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Kad man ir nolikta kāda nopietna tikšanās, nopietnās tikšanās laiku pierakstu uz mazas lapiņas, pārloku lapiņu uz pusēm un jūtos nodrošinājies pret iespējamu atmiņas zudumu. Tomēr gandrīz vienmēr pirms nopietnajām tikšanās reizēm, kad gribu pārliecināties, ka pavisam noteikti esmu kaut ko sajaucis un nogulējis, un tikšanās ir neglābjami nokavēta, lapiņu nekur nevar atrast. Tā arī nekad neesmu varējis atcerēties, kurā brīdī piezīmīte no manām rokām nokļūst kaut kur citur; nekad neesmu spējis iedomājies, kas ir tā vieta, kur pa šo laiku droši vien ir sakrājies vesels lērums mazu zīmīšu.

Lai nu kā, bet šādi atzīmētu tikšanos tāpat nekad neesmu nokavējis. Laikam jau tomēr palīdz.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu atmiņa »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties.org internetā kopš 2002. gada

E-pasts: redakcija-at-mosties-org

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas