pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2008. gada 9. maijs 11:32 Divas atsauksmes

jaunas grāmatas

Pēdējā laikā redzeslokā ir nonākuši vairāki dažādu iemeslu dēļ interesanti izdevumi, no kuriem vieni ir iepazīšanās, bet citi īpašas nožēlas vērti. Un tā — mosties.org aktuālo iespieddarbu saraksts.

 • Borhesa stāsti. Aktuāli visu laiku, bet šonedēļ Jāņa Rozes grāmatnīcā šo var iegādāties ar atlaidi.
 • Aitas medīšanas piedzīvojumi. Uz šo norādīja Jānis saistībā ar esības vājumu. Ierakstīju izlasāmo grāmatu sarakstā.
 • Komūnistiskās partijas manifests. Pārsteidza, nudien. Kopš Padomju Savienības sabrukuma «komūnisma rēgs», šķiet, ir vēl rēgaināks nekā 19. gadsimta vidū, kad Kārlis Markss un Frīdrihs Engelss manifestu sacerēja. Un tomēr — šis darbs atkal tiek izdots te un tagad. Izdevēji gan drošības labad piemetina, ka izdevums «izraisa interesi galvenokārt kā sava laikmeta vēstures avots» — tā teikt, lai kāds jauns Ļeņins nesadomā uz manifesta bāzes polītisku kustību atkal veidot. Lai, pasarg dies, kāds neiedomājas, ka Marksa darbos ir daudz kā aktuāla arī mūsdienās.
 • Farsa stūrītī — Kristāliskie bērni. Kad grāmatnīcā ieraudzīju šo, atlika tikai noelsties. Acīmredzot bērnu psihisko nobīžu normālizētāji šo lauciņu nevar sadalīt un ar indigo bērniem nepietiek. Izklausās pēc pseidoreliģijas — cīņa par patiesību notiek šķelšanās, un katra no jaunizveidotajām grupām sekotājus pārliecina par sava stāsta un reālitātes skaidrojuma patiesīgumu. Un, kas zīmīgi — arī lai paustu savu pārākumu pār otru. «Kristāliskie bērni ieradušies uz Zemes, lai turpinātu indigo bērnu iesākto darbu.» Un, neiedomājies, ka Tu, kas piedzimi pirms gadu desmitiem, kad šī sērga vēl nebija izplatījusies, varētu būt kaut uz pusi tik labs, cik viņi: «Kristāliskie bērni ir skaisti gan iekšēji, gan ārēji. Paskatoties viņu acīs, var sajust bezgalīgu mīlestību un gudrību. Viņu aura ir gaiša un mirdzoša. Viņi runā par iepriekšējām dzīvēm un viedām zināšanām, viņi runā par mīlestību un mieru.»


— nııtŕø

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

Divas atsauksmes

Nevaru apgalvot, ka t.s. esības vājums Aitas medīšanas piedzīvojumos ir centrālā tēma. Principā viss, kas par to ir skaidri teikts, ir pateikts manā ierakstā esošajā citātā. Taču grāmata arī visādi citādi man šķita ļoti laba. Kaut kas līdzīgs pirms pāris gadiem latviešu literātu darbos dominējošajam protestam pret tukšajām “easy party life” izklaidēm, taču pasniegts patīkami vieglā formā, tā, ka tas viss nešķiet vienkārši nomācošs un vienmuļš komunikācijas badā esoša izstumtā vērojums. Vai kaut kā tā:)

Antuanete

10-05-’08 10:11

Murakami ir ļoti labs. Esmu izlasījusi visas latviski pieejamās grāmatas, sen neviens autors nebija tā aizķēris (it sevišķi “Norvēģu koks”). Paldies par informēšanu atlaižu jautājumā, Borhesu derētu iepirkt kultūrizglītības nodrošināšanai. • Tie, kas māk rakstīt atsauksmes, parasti māk arī lasīt.
Zināšanai:
 1. Visas HTML birkas, izņemot <b></b> (<strong></strong>) un <i></i> (<em></em>), pazudīs. Ja vēlies stilot, lieto textile. Tas nozīmē, ka vari spēlēties ar šādiem un vēl citiem kodiem: _slīpraksts_ *treknraksts* ??citējums?? -dzēsts- +ievietots dzēstā vietā+ ^augšraksts^ ~apakšraksts~ un tā tālāk.
 2. Saites ievietojam šādi: "saites teksts":http://adrese. Vai arī "saites teksts(saites nosaukums, kas parādās, uzbraucot virsū peli)":http://adrese
 3. Bet tā vispār interneta adreses par klikšķināmām saitēm pārvērtīsies pašas no sevis.
 4. Novērtēsim, ka norādīsi e-pasta adresi. Tavu personisko informāciju citiem neizpaudīsim, tā būs pieejama tikai mums.

Meklēšana

Šī diena

 • Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

pēdējās atsauksmes

 • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
 • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
 • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
 • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
 • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
 • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
 • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Nez, kāpēc šodien gribas pateikt -- ir taču ziemassvētki. Pateikt to kādam un izdarīt kādu labu darbu, paskatīties acīs un patiesi patiesi nekā par to negribēt pretī, izņemot drusku izbrīnītu skatienu un smaidu.

Eju meklēt ziemassvētkus. Pirmo un pēdējo reizi grasos paskatīties uz egli Doma laukumā, kas jau ir tik ļoti izdaudzināta, ka tāpēc vien jāiztaigā līdz turienei un jāpabrīnās. Es neredzu nekādas pirkšanās mānijas, nekādus stulbus salaveča dāvānu gadatirgus, nekādas kliedzošas reklāmas un neatvairāmus piedāvājumus (skatlogā tizli dejojošs Santa nudien nav nekas neatvairāms). Tas nozīmē, ka (1) ziemassvētku nav vai arī (2) tie šogad nav pārdoti un nopirkti. Nekā, protams nav un nevar būt, un es nespēju izdomāt, kas gan te būtu konceptuāli mainījies, ja neskaita to, ka es iebēru kastītē santīmiņus vecītim, kas ar stabulīti spēlēja svētku melodijas (laikam). Man vienkārši ir nepiedodami gaiša sajūta bez cerībām un īpašām gaidām. Viss nez kāpēc notiek pats no sevis.

Ir taču ziemassvētki.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu nobīde »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties.org internetā kopš 2002. gada

E-pasts: redakcija-at-mosties-org

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas