pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2008. gada 21. marts 13:08 Trīs atsauksmes

emocijas un strīdi :[[

Iekūlos interneta strīdos. :))) Ir viegli atrast cilvēkus, kas ātri iedegas diskusijās. :] Daudzi no tiem strīdu tver personiski, taču tanī pašā laikā ikvienu teikumu beidz ar smaidiņu vai arī parāda mēli.. :pp Tomēr dīvaini, ja cilvēki, kas mēģina pretinieku iznīcināt, ar simbolu palīdzību tik ļoti uzsver sarunas neesošo jautrību :DDDD Nez, tas sevis iedrošināšanai????

Lai arī cik nožēlojama, diskusijas stratēģija — iznīcināt pretinieku — nav nekas neparasts. Un tādu var novērot arī ikdienas dzīvē!!!! ;)) Tomēr mulstu no neskaitāmajiem smaidiņiem, naidiņiem, mēlēm, žokļiem, dubultzodiem, šķobīšanās un citām emocijām, kuras man lāgā nesaistās ar karstiem un svarīgiem strīdiem.... Drīzāk tā varētu notikt cirkū, kur ar melniem jokiem uzstājas ļaunākais no klauniem. ^_^

Sakodis zobus, strīdējos pretim un mēģināju neiztēloties, kā šāda saruna izskatītos bezsaistē: cilvēku bariņš, kam patīk izteikties un strīdēties par pilnīgi visu (nu vai tad es sliktāks, ne!????? XD) katru savu argumentu sniedz kopā ar šķobīgām un katru reizi mainīgām pārspīlētām grimasēm... :E Vienu brīdi čūskas, kas parāda mēli, lai atsegtu indes zobus, citreiz histēriski smiekli, vēl citkārt spazmveidīgas acu miegšanas, un pašās beigās skaļš un griezīgs smiekls :DDDDD Ak,,,,

Dažviet sporta komandas pirms spēles, līdzīgi kā senie ļaudis pirms kaujas, uzdejo kara deju, lai iebaidītu pretinieku. :))) Pavadot katru savu teikumu ar smaidiņu dusmiņām, cilvēks šādu kara deju nebeidz diet visu strīdus laiku. ;)) Desmit runātājiem vienu nomīdīt tīrais nieks, bet ar attiecīgām ekstravertām izpausmēm apveltīts forumu dalībnieks var tikt galā arī viens. :DDD Viņš — viena cilvēka armija, kuras atbalstītājus dzemdina paša šķobītā seja un biedu rēcienu atbalsis. zOMG LOL ROFL.— Janks

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

Trīs atsauksmes

Vispār jau, tas drusku atgādina šo komiksu:

http://xkcd.com/386/

žetons par šo!

jap, tas iedrošināšanai un arī mēģinājums pretiniekam parādīt, ka viss, ko viņš saka ir smieklīgi un neko nesaprot. Man personīgi visvairāk tracina “:P” tikai ne strīdos, bet normālā sarunā un tad man jāfiltrē, kas tur tāds “mēdīgs” bija. piefiksēju sev, ka labpra beztēmā ielieku “;)” un “;D”. punkta vietā laikam • Tie, kas māk rakstīt atsauksmes, parasti māk arī lasīt.

  Žurnālam ir ieslēgta komentāru filtrēšana. Tas nozīmē — komentārs nebūs redzams, līdz to neapstiprinās raksta autors.

Zināšanai:
 1. Visas HTML birkas, izņemot <b></b> (<strong></strong>) un <i></i> (<em></em>), pazudīs. Ja vēlies stilot, lieto textile. Tas nozīmē, ka vari spēlēties ar šādiem un vēl citiem kodiem: _slīpraksts_ *treknraksts* ??citējums?? -dzēsts- +ievietots dzēstā vietā+ ^augšraksts^ ~apakšraksts~ un tā tālāk.
 2. Saites ievietojam šādi: "saites teksts":http://adrese. Vai arī "saites teksts(saites nosaukums, kas parādās, uzbraucot virsū peli)":http://adrese
 3. Bet tā vispār interneta adreses par klikšķināmām saitēm pārvērtīsies pašas no sevis.
 4. Novērtēsim, ka norādīsi e-pasta adresi. Tavu personisko informāciju citiem neizpaudīsim, tā būs pieejama tikai mums.

Meklēšana

Šī diena

 • Velta, Velda

pēdējās atsauksmes

 • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
 • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
 • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
 • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
 • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
 • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
 • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Kas ir latviskums? Kur to meklēt mūsdienu Latvijas kultūrā?

Var aiziet uz Jaunā Rīgas teātra izrādi «Ziedonis un visums», kas var būt Alvja Hermaņa versija par Ziedoni latvieti; var padomāt par vidējā latvieša tipiskajām vai stereotipiskajām rakstura iezīmēm; var lasīt tautasdziesmas un neiedziļinoties pieņemt, ka tas, kas rakstīts tajās, attiecas uz mūsdienu Latvijas sabiedrību.

Tomēr Latvijas kultūrā ir cikliski notikumi, kas mūsdienu latviskuma izpratnes divās galējībās parāda jo spilgti. Vieni ir Dziesmusvētki, kad Rīga skan citādāk, sejas ir citādas un ņirbas citādas. Otri ir Jāņi, kuros «oficiālais» skaņu celiņš ir «Latvijas Radio 2» vai arī cita šīs raidstacijas formātam atbilstoša mūzika.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Jāņi un latviskums »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot, izmitina Process.lv

Famfamfam ikonas