pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2008. gada 16. janvāris 12:59 7 atsauksmes

par attiecībām

Sveiks, draugs. Gribēju Tev rakstīt vēstuli, gribēju piezvanīt, bet nevaru, man jāraksta žurnāls. Pa šo laiku man visādi ir gājis, daudz ko esmu sapratis, daudz ko esmu pieredzējis un pārdzīvojis, un es gribētu Tev par to visu pastāstīt, bet es taču nevaru, man tas viss ir jāieraksta arī šeit.

Bet nebēdā, Tu vari atnākt uz manu lapu un izlasīt par visu, kas man ir bijis un joprojām ir aktuāls. Pēc tam, kad būšu visu sakāmo te ierakstījis, Tev tāpat individuāli tāpat vairs nevarēšu rakstīt, jo viss jau būs pateikts te, un man nepatīk atkārtoties.

Jā, bet atnāc gan un izlasi, man vajag, lai dienā būtu vairāk apmeklētāju, un vēl ieraksti arī kādu komentāru -- es taču gribu zināt, kā gājis ir Tev. Atnāc, izlasi, ieraksti -- Tu pat iedomāties nevari, cik viegli mūsdienās ir uzturēt attiecības ar daudziem cilvēkiem.— Janks

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

7 atsauksmes

a-ha, stulbumam nav robežas. Tos, kuri mums nepieciešami, ar tiem mēs kontaktējamies, un kam mēs esam vajadzīgi, tie atrod mūs. Un kontakts nenotiek caur blogiem utt.

Paldies, šis ieraksts apliecina, ka ar Tevi viss vēl ir kārtībā :-) Bet tas, ka stulbumam nav robežu, tas gan ir tiesa.

Divas dabas, kur viena dirš, jā jā jā, komentāros, bet patiesībā nē, nē, nē. Nošaujiet mani, lai es nemokos.

Mans virutālais tēls ir ļoti kruts, viņam ir jābūt spožam, neviens tak neatzīsies, ka patiesībā realitātē ir savādāk. Patiesībā nav jau svarīgu vai nesvarīgu cilvēku, ir cilvēki kuriem uzliek mīksto, un tas ir pavisam savādāk.

Mfz, neuztvēru Tavu domu saistībā ar manu ierakstu.

Raksts super, tāpēc tik ļoti sapriecājos, ka nespēju pateikt konkrēti. Ideja jau tāda bija, ka reāli jau reti kurš, no daža laba slāņa vispār neko tādu nesadzirdēsi vai neieraudzīsi blogā, bet dzīvē tiek plaši deklarēts, palasi manu blogu, uzzināsi kā man iet. Dzīvē tēls ir reāls, a kibervidē var uzspodrināt līdz bezsamaņai spožu kā saule. Tāds solis nebūtu pieņemams, atzīt.

Raksts ož pēc sarkasma. Ir tikai normāli, ka ar vairākiem cilvēkiem apspriežamas lietas ieraksta publiski un tad izsūta linku. Privātas diskusijas jau blogā nedzīsi, tā kā, darot ar prātu, tas tikai aiztaupa atkārtošanos, personīgo un privāto komunikāciju netraucējot. • Tie, kas māk rakstīt atsauksmes, parasti māk arī lasīt.

  Žurnālam ir ieslēgta komentāru filtrēšana. Tas nozīmē — komentārs nebūs redzams, līdz to neapstiprinās raksta autors.

Zināšanai:
 1. Visas HTML birkas, izņemot <b></b> (<strong></strong>) un <i></i> (<em></em>), pazudīs. Ja vēlies stilot, lieto textile. Tas nozīmē, ka vari spēlēties ar šādiem un vēl citiem kodiem: _slīpraksts_ *treknraksts* ??citējums?? -dzēsts- +ievietots dzēstā vietā+ ^augšraksts^ ~apakšraksts~ un tā tālāk.
 2. Saites ievietojam šādi: "saites teksts":http://adrese. Vai arī "saites teksts(saites nosaukums, kas parādās, uzbraucot virsū peli)":http://adrese
 3. Bet tā vispār interneta adreses par klikšķināmām saitēm pārvērtīsies pašas no sevis.
 4. Novērtēsim, ka norādīsi e-pasta adresi. Tavu personisko informāciju citiem neizpaudīsim, tā būs pieejama tikai mums.

Meklēšana

Šī diena

 • Daiga, Dinija

pēdējās atsauksmes

 • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
 • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
 • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
 • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
 • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
 • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
 • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Autoostā ir tikai norādes, no kurienes kādi autobusi atiet, taču laiki jāizdomā pašam. Dzelzceļa stacija ir aizslēgta, un peronu veiksmīgi ieņēmušas pienenes. Sliežu ceļš ir aizaudzis zaļš.

Aizstacijas tipa vecītis prasa cigareti, bet viņš laikam jau zina, ka man nebūs. Blakus stāv desmitgadīgs puišelis saplēstās krosenēs un rudi krāsotiem matiem.

Lietus. Uzvalks ir salijis, un tantiņa pa kreisi nezin kāpēc uz mani skatās, vienubrīd pat nomurminādama: «Paska’, šlipse arī...» Lāses slīd man pa brillēm un es jūtos pirmais džeks ciemā. Tā tev nav nekāda Rīga, vai zinies.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu tālu prom »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas