pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2007. gada 16. decembris 21:31 4 atsauksmes

viesstrādnieks

Mans gribet remontet Tav's māja!

Martā uzmanību izpelnījās veikalu tīkla «Būvniecības ABC» reklāmas kampaņa, kuras plakātā melnīgsnējs vīrs strādnieka ietērpā saka: «Mans gribet remontet Tav's māja!», savukārt paskaidrojošajā tekstā lasāms, ka «Būvniecības ABC» veikali piedāvā visu, izņemot importa darbaspēku.

Cilvēktiesību un iecietības uzraugi norādīja, ka šī reklāma ir diskriminējoša, tāpēc tās autoriem – reklāmas aģentūrai «Inorek & Grey» par to pienākas sods.

Pretdiskriminācijas darbinieku lēmumu, lai arī cik tas diskutabls nebūtu, es respektēju, tomēr nespēju noslēpt sajūsmu par «Latvijas Avīzes» karikatūru, ko var interpretēt arī kā atsauci uz gada sākuma aktualitāti.

Viesstrādnieks

Nez, vai arī šo rumāņu viesstrādnieka attēlojumu izvērtēs diskriminācijas izskaudēji?— nııtŕø

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

4 atsauksmes

Antuanete

17-12-’07 10:51

Skatoties “Naša Russia” epizodes ar tadžiku viesstrādniekiem, nācās vien skaudīgi nopūsties par to, ka ne mūsu bāleliņi tik foršus raidījumus prot taisīt, ne arī viņiem kāds atļautu, ja pat gribētu – uzreiz kaut kādas integrācijas ministrijas būtu uz kakla.

kas ir “Naša Russia”?

Antuanete

19-12-’07 10:57

KVN un Comedy Club darboņu projekts – seriāls. Katrā sērijā epizodes ar dažādiem personāžiem, piemēram, tadžiku viesstrādniekiem, Čeļabinskas frēzētāju – “vienīgo frēzētāju pasaulē ar netradicionālu seksuālo orientāciju”, jauniešiem, kuri mēģina iziet feiskontroli pilsētas modīgākajā klubā u.tml. Ir vērts pameklēt kaut kur torrentos, krievu stila joki pašiem par sevi. Ne viss ir vienlīdz labā kvalitātē, bet ir daudz pērļu.

ar pirmo mēģinājumu trāpījās tieši sērija par tadžikiem, frēzētāju un jauniešiem. mjā, šis ir krāšņs fons uz kā salīdzināt iecietību un politisko un visādu citādu korektumu.

viņi to televīzijā rāda, vai ne? tadžiki un geji vēl būtu nieki, bet epizode par kukuļus neņemoša policista sievu, kas dzīves vilkšanai pārdod nieri, pie mums būtu atomsprādziena izmēģinājums publiskajā telpā. • Tie, kas māk rakstīt atsauksmes, parasti māk arī lasīt.
Zināšanai:
 1. Visas HTML birkas, izņemot <b></b> (<strong></strong>) un <i></i> (<em></em>), pazudīs. Ja vēlies stilot, lieto textile. Tas nozīmē, ka vari spēlēties ar šādiem un vēl citiem kodiem: _slīpraksts_ *treknraksts* ??citējums?? -dzēsts- +ievietots dzēstā vietā+ ^augšraksts^ ~apakšraksts~ un tā tālāk.
 2. Saites ievietojam šādi: "saites teksts":http://adrese. Vai arī "saites teksts(saites nosaukums, kas parādās, uzbraucot virsū peli)":http://adrese
 3. Bet tā vispār interneta adreses par klikšķināmām saitēm pārvērtīsies pašas no sevis.
 4. Novērtēsim, ka norādīsi e-pasta adresi. Tavu personisko informāciju citiem neizpaudīsim, tā būs pieejama tikai mums.

Meklēšana

Šī diena

 • Raimonds, Laine, Vilnis
 • 2004. gada 29. aprīlī Latvija tiek uzņemta NATO

pēdējās atsauksmes

 • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
 • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
 • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
 • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
 • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
 • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
 • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Nepamanīju, pa kuru laiku vīrs iekāpa tramvajā, taču laikam jau ilgi nevarēja būt -- konduktors tikko bija beidzis karot ar kādu citu bezbiļetnieku un tagad bija pievēries šim pēdējam. Iesākumā pat nevarēja pateikt, ka viņš ir no realitāti mainošo vielu pārņemtajiem, taču, kad cilvēks nespēja nokārtot savas saistības ar konduktoru, pavērās cits skats -- mierīga, īpatnēji nosvērta uzvedība, nesakarīga runa un nopietnas problēmas piecelties no ieņemtās sēdvietas pēc tam, kad Biļešu Cilvēks vairākkārt bija iebalstījis sānos. Pieturā vīrietis vēl stīvējās pretim, taču beidzot konduktors viņu pa aizmugurējām durvīm izgrūda laukā, un tramvajs aizbrauca tālāk savās sliedēs.

Pēc notikušā es paraudzījos pa tramvaja logu, lai redzētu, vai laukā izgrūztais tramvaja pieturā turas uz kājām, vai varbūt viņa apreibinātais prāts atstājis nelietojamo ķermeni guļam iespējamā kritiena vietā. Nekā, vīrs mazliet grīļīgi noskatījās mums visiem pakaļ, bet konduktors no vagona aizmugures mierīgi gāja atpakaļ uz savu vietu.

Gribējās ieskatīties viņam sejā un pateikt: «Tas tev labi izdevās, vecīt! Nebija jau viegli. Turies!» taču konduktors, uz mani nepaskatījies, nekāda publikas auditorijas atbalsta nemeklējis un nesagaidījis, apsēdās savā krēslā.

Jocīga tāda izrāde bez aplausiem un ovācijām.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu izrāde »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties.org internetā kopš 2002. gada

E-pasts: redakcija-at-mosties-org

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas