pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2007. gada 12. oktobris 17:32 Trīs atsauksmes

auto acis

Pērnā gada nogalē žurnāls «Time» par gada cilvēku pasludināja jauno mediju lietotāju, jo tas, redz visu ko varot ar sociālā tīmekļa sniegtajām iespējām izdarīt. Toreiz pavīpsnāju par apoloģētu entuziasmu, un vīpsnāju joprojām, taču no šī numura patika ideja, ka tīmeklis ir zvērs ar miljards acīm. Salīdzinot ar desmit gadus senu pagātni, ir liela iespēja, ka Tev tuvumā ir kāds, kam līdzi ir foto vai videokamera (kaut vai mobilajā tālrunī), un, ja izdarīsi kaut ko šķību – nepareizu, šausmīgu vai vienkārši smieklīgu, vari gaidīt, ka kļūsi par jauno YouTube vai Flickr zvaigzni.

Šo loģiku mēģina izmatot interneta portāli (te piepulcējama arī v-Diena), kas aicina lasītājus dalīties savos novērojumos un dokumentālajos pierādījumos. Viena no pēdējā laika aktualitātēm ir tā saucamie agresīvie braucēji, kuriem kopā ar savām šādā veidā tiek piedraudēts parādīties šādā negatīvā gaismā.

Grūti spriest, cik ļoti liela ir šādu akciju ietekme uz ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, taču vismaz pašiem lasītājiem ir interesanti. Tiesa, «agresivitātes» dokumentējums Agresīvo braucēju rubrikā ir reta parādība, biežāk tie vienkārši ir dažāda veida atsevišķu noteikumu pārkāpumi. Toties atsauksmēs regulāri atrādās kāds lietotājs rrr, kam allaž sakāms viens un tas pats.

tikai nuugji seezj svaa stulbajaa sastreegumaa, un apskauzj tos kas vinjus apbrauc, baac, ieraudziishu korkjii kaadu kaadu ar fotoaparaatu rokaas, visus zobus izdauziishu. Nuugjim nuugja liktenis.

(avots)

Tāpat rakstu atsauksmēs regulāri atrodas kāds, kas fotografētājiem un potenciālajiem publicētājiem sola fiziski izskaidrot, ka tā darīt nedrīkst. Vai tas nozīmē, ka baidās?

Automašīnu tēma ir vispār ir krietni interesantāka nekā politika – te vismaz cilvēki no savas ikdienas pieredzes stāsta par savām emocijām, piedzīvojumiem, attieksmēm, kas ir / var būt krietni krāšņākas nekā apmainīšanās ar savstarpējiem aizspriedumiem un sazvērestības teorijām par politiskās izglītības līmeņiem un realitātes konstruēšanu.

?!., 12.10.2007 11:10

Tās mašīnas kuras visvairāk jāremontē, tās arī visvairāk zog. Atceros vienu gadījumu iz dzīves, ka vecim bija pavec Land Rovers kuram nokārās ātrumkārba, aizveda to remontēt, remontēja 2 nedēļas un īsi pirms mašīnas atgriešanas viņš avīzē ierauga, ka nozagts tāda paša gada Land Rovers. Protams, pēc pāris dienām dabūja svējo atpakaļ pilnā darba kārtībā.

(avots)— nııtŕø

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

Trīs atsauksmes

2 “emocijas, piedzīvojumi, attieksmes no savas ikdienas dzīves” : 1) agresīvos braucējus vēl neviens nav nofilmējis, jo tie ir pārāk agresīvi, lai spētu tapt nofilmēti 2) ātros un agresīvos es sevis pašas harmonijas vārdā attaisnoju ar varbūtību, ka viņiem mašīnā sievai dzemdības sākas :-)

skūtajiem bembistiem un golfistiem dzemdības acīmredzot ir hroniskas.

toties satiksmes socioloģijas teorijas jau sāku pētīt.

pie viena – papēti sakarības arī ar demogrāfiskajiem rādītājiem. Nav noslēpums, ka dzimstība ceļas griezdamās. • Tie, kas māk rakstīt atsauksmes, parasti māk arī lasīt.

  Žurnālam ir ieslēgta komentāru filtrēšana. Tas nozīmē — komentārs nebūs redzams, līdz to neapstiprinās raksta autors.

Zināšanai:
 1. Visas HTML birkas, izņemot <b></b> (<strong></strong>) un <i></i> (<em></em>), pazudīs. Ja vēlies stilot, lieto textile. Tas nozīmē, ka vari spēlēties ar šādiem un vēl citiem kodiem: _slīpraksts_ *treknraksts* ??citējums?? -dzēsts- +ievietots dzēstā vietā+ ^augšraksts^ ~apakšraksts~ un tā tālāk.
 2. Saites ievietojam šādi: "saites teksts":http://adrese. Vai arī "saites teksts(saites nosaukums, kas parādās, uzbraucot virsū peli)":http://adrese
 3. Bet tā vispār interneta adreses par klikšķināmām saitēm pārvērtīsies pašas no sevis.
 4. Novērtēsim, ka norādīsi e-pasta adresi. Tavu personisko informāciju citiem neizpaudīsim, tā būs pieejama tikai mums.

Meklēšana

Šī diena

 • Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija, Ārija

pēdējās atsauksmes

 • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
 • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
 • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
 • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
 • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
 • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
 • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Rīga, 17. jūn., M.ORG — Rīgas dome (RD) atbalstījusi ideju ekonomiskās krīzes dēļ Latvijas galvaspilsētu pārcelt no pašreizējās vietas uz Krieviju.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Rīgu pārcels uz Krieviju »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas