pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2007. gada 20. jūlijs 00:10

svārki, slimnīca un maksa par to visu

Vecrīgā mazliet grīļīgā gaitā man vienu brīdi pa priekšu gāja meitene ar cieši apžmiegtiem svārkiem, kas šī iemesla dēļ visu laiku vilkās uz augšu, un šādā veidā ar katru metru viņa kļuva aizvien skaistāka un skaistāka. Ik pēc desmit soļiem viņai savu ģērbu nācās sakārtot, lai izskatītos kaut nedaudz pieklājīgi.

Līvu laukumā spēlē kaut kādi indiāņi. Variants redzēts arī citus gadus: skan fonogramma, un mākslinieki pa virsu kaut ko piespēlē un uzdzied. Savukārt palīgstrādnieki sanākušajiem piedāvā nopirkt kompaktdiskus. Pirms gadiem diviem trim, kad Vecrīgā spēlēja kāds meksikānis (nez kāpēc šķiet, ka tas varēja būt meksikānis), šāda veida priekšnesumi man šķita interesanti, un es katru vakaru, ejot no bibliotēkas, mēģināju uztrāpīt uz koncertiem. Galvenajam svešzemju viesim, kas mācēja spēlēt visādu instrumentus, akustisko ģitāru piespēlēja viena meitene un vēl citu ģitāru — arī viens vietējais. Es viņu šad tad pēc muzicēšanas stundu beigām redzēju klaiņājam apkārt stipri iereibušu.

Šodien izdomāju, ka jāārstējas. Stradiņa slimnīcas vienstāva korpusi ir tādi jocīgi. No ārpuses šķiet, ka tādā būdelē nekas nevar būt, bet tur, izrādās, ir uzdarbojies dimensiju pavēlnieks Volands un iekšā saiet tik daudz cilvēku un ir tik daudz telpu un visa kā cita, ka brīnums. Vien vitrāžu trūkst, bet citādi — gatavais Dārza ielas 302-bis dzīvoklis nr. 50.

Man patīk amerikanizētais ārstniecības variants — paužot gatavību samaksāt par visu, es tieku bez rindas visur. Tiesa, šāda kārtība dakterim neuzliek pienākumu diagnosticēt man kādu putnu gripu vai vismaz skorbuli, un mājās devos ar domu, ka šis atkal nav īstais ārsts, jo neko sakarīgu kārtējo reizi nevar pateikt.

Slimnīcas pagalmā netālu no vārtiem uz akmeņa sēdēja kāda sieviņa ar rozā mapīti vienā rokā, saķertu galvu un tukšu skatienu. Šķiet, viņai, atšķirībā no manis, ārsts bija pateicis visu, kā ir. Un viņa tur sēdēja viena pati, uz brīdi nolaidusi rokas cīņā ar dzīvi.— Janks

 Raksturvārdi: , , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Vanda, Veneranda, Venija

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

«Atkal jūs bez biļetes, ja? Cik ilgi tā var braukt, jums kauna nav!» — uzbrēca konduktore kādam vecītim ar samērā koptu bārdu, kad tas iekāpa tramvajā.

«Es dokumentus kārtoju...» vecītis mierīgā balsī atbildēja.

«Cik tad ilgi var kārtot! Un kas man par daļu, tramvajā bez biļetes braukt ne-drīkst!» konduktore atcirta un aizgāja uz otru vagona galu.

Šķita, ka šis ir parasts brauciens ar parastu vecīti, kas ar mierīgu attieksmi spēj atkauties no jebkuras dusmīgās konduktores, bet nē.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Volhova, 1944 »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot, izmitina Process.lv

Famfamfam ikonas