pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2007. gada 1. janvāris 21:44

atvadas no jaunā

Lietus nenoskalo vecā gada putekļus, vecā gada lietus pelēkums ielīst arī jaunajā gadā. Vai kas mainījās? Vai kam bija jāmainās?

Jaunais gads jaunību zaudēja brīdī, kad salūta uguņi izdzisa mākoņos; tas notika vienīgajā brīdī, kad vēlēt «laimīgu Jauno gadu» neizklausās banāli, tanī brīdī, kad saproti – jā, tas ir noticis, laiks ir nomainījies, un vismaz ar acs kaktiņu ir sajusts, ka tas kaut ko var arī nozīmēt.

Nākamā diena kā drūma svētdiena salijušas nedēļas gaidās. Tomēr tik plašu emociju amplitūdu kā gada pirmajā dienā nevar redzēt bieži. Autobusa pieturā ļaudis drūmāki nekā parasti, taču uz viņu fona jo vairāk izceļas tie daži, no kuriem plūst sirsnība. Divi večuki šodien nejauši satikušies pēc mūžību ilgas neziņas, sola viens otram piezvanīt. Tēvs, kuru dēls, kas dzīvo pie šķirtās sievas, atnācis pavadīt, apskaujot viņu saka: «Tā jau iznāk, ja nedzīvo kopā.» Un ir vēl citi, kas atvadījušies pie autobusa durvīm, vēl steidz atrast savu cilvēku logā un māj pakaļ aizbraucošajam autobusam.

Un tad čalas iekšpusē apklust, nupat vēl priecīgās sejas sadrūmst. Atvadas ir bijušas, ceļš un jaunais gads sauc. Bet ko gan vēl bez šķiršanās tas var piedāvāt, ja satikšanās palika vecajā gadā?— Janks

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Ilona, Adelīna
  • 1941. gada 18. martā Paula Stradiņa klīniskās slimnīcas teritorijā izveidota republikas asins pārliešanas stacija. Šī ir Latvijas Asins dienesta dzimšanas diena

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Advokāts Andris Grūtups ir sācis kampaņu, lai mazinātu darbspējīgo Latvijas iedzīvotāju izceļošanu uz citām valstīm. Ir izveidots arī videoklips, kuŗā rādīta ģimene, kas apsveŗ domu braukt prom, bet beigās savīsta dūres un nolemj palikt tepat. Nav ilgi jādomā, ko šī izteiksmes valoda atgādina.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu viens vēstījums, divas valodas »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas