pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2007. gada 1. janvāris 21:44

atvadas no jaunā

Lietus nenoskalo vecā gada putekļus, vecā gada lietus pelēkums ielīst arī jaunajā gadā. Vai kas mainījās? Vai kam bija jāmainās?

Jaunais gads jaunību zaudēja brīdī, kad salūta uguņi izdzisa mākoņos; tas notika vienīgajā brīdī, kad vēlēt «laimīgu Jauno gadu» neizklausās banāli, tanī brīdī, kad saproti – jā, tas ir noticis, laiks ir nomainījies, un vismaz ar acs kaktiņu ir sajusts, ka tas kaut ko var arī nozīmēt.

Nākamā diena kā drūma svētdiena salijušas nedēļas gaidās. Tomēr tik plašu emociju amplitūdu kā gada pirmajā dienā nevar redzēt bieži. Autobusa pieturā ļaudis drūmāki nekā parasti, taču uz viņu fona jo vairāk izceļas tie daži, no kuriem plūst sirsnība. Divi večuki šodien nejauši satikušies pēc mūžību ilgas neziņas, sola viens otram piezvanīt. Tēvs, kuru dēls, kas dzīvo pie šķirtās sievas, atnācis pavadīt, apskaujot viņu saka: «Tā jau iznāk, ja nedzīvo kopā.» Un ir vēl citi, kas atvadījušies pie autobusa durvīm, vēl steidz atrast savu cilvēku logā un māj pakaļ aizbraucošajam autobusam.

Un tad čalas iekšpusē apklust, nupat vēl priecīgās sejas sadrūmst. Atvadas ir bijušas, ceļš un jaunais gads sauc. Bet ko gan vēl bez šķiršanās tas var piedāvāt, ja satikšanās palika vecajā gadā?— Janks

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Zane, Zuzanna

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Vietējais pasts

Voleri un Kundziņsala ir viens no Rīgas un jaņ komplektiem. Tās dzīvo katra savā Daugavas pusē, viena uz otru raugās cauri ostas termināliem un ceļamkrāniem un dala vienu likteni. Rīgas ostas tuvums tām abām ir dzīvības artērija un nāvējošs trombs, bet šo vietu lielās atšķirības liek domāt par daudzajiem aspektiem, kas veido apdzīvotās vietas sajūtu.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Kundziņsala pirms padzīšanas »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas