pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2007. gada 1. janvāris 21:44

atvadas no jaunā

Lietus nenoskalo vecā gada putekļus, vecā gada lietus pelēkums ielīst arī jaunajā gadā. Vai kas mainījās? Vai kam bija jāmainās?

Jaunais gads jaunību zaudēja brīdī, kad salūta uguņi izdzisa mākoņos; tas notika vienīgajā brīdī, kad vēlēt «laimīgu Jauno gadu» neizklausās banāli, tanī brīdī, kad saproti – jā, tas ir noticis, laiks ir nomainījies, un vismaz ar acs kaktiņu ir sajusts, ka tas kaut ko var arī nozīmēt.

Nākamā diena kā drūma svētdiena salijušas nedēļas gaidās. Tomēr tik plašu emociju amplitūdu kā gada pirmajā dienā nevar redzēt bieži. Autobusa pieturā ļaudis drūmāki nekā parasti, taču uz viņu fona jo vairāk izceļas tie daži, no kuriem plūst sirsnība. Divi večuki šodien nejauši satikušies pēc mūžību ilgas neziņas, sola viens otram piezvanīt. Tēvs, kuru dēls, kas dzīvo pie šķirtās sievas, atnācis pavadīt, apskaujot viņu saka: «Tā jau iznāk, ja nedzīvo kopā.» Un ir vēl citi, kas atvadījušies pie autobusa durvīm, vēl steidz atrast savu cilvēku logā un māj pakaļ aizbraucošajam autobusam.

Un tad čalas iekšpusē apklust, nupat vēl priecīgās sejas sadrūmst. Atvadas ir bijušas, ceļš un jaunais gads sauc. Bet ko gan vēl bez šķiršanās tas var piedāvāt, ja satikšanās palika vecajā gadā?— Janks

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
  • 20. janvāris — 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres diena

pēdējās atsauksmes

  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…
  • Paula Izabella: lai man atsuta interesantus uzdevumus ar atteliem ar bildem u.t.t.

rubrikas

izvēlēts raksts

Pēcpusdiena. Tramvajs. Pie kādas kundzītes pienāca nīgra konduktore. «Vai, man laikam būs vēlreiz biļete jāpērk,» izsaucās kundzīte. «Mana ceļabiedrene mums abām nopirka biļetes, bet izkāpdama manējo neatdeva. Jā, laikam būs vēlreiz jāpērk...» Viņa jau izvilka no (savas) somas maciņu, lai konduktorei noskaitītu konkrētos santīmus, bet tad pēkšņi kāda cita kundzīte teica: «Nepērciet, es iedošu savējo, man tūlīt laukā jākāpj,» un pasniedza pirmajai kundzītei talonu. «Vai, liels paldies jums,» kundzīte izsaucās, kad viņas labdare kāpa laukā pa durvīm. «Th, nav par ko,» pēdējā diezgan nicīgi atteica un prom bija.

Kādas pāris pieturas tālāk, brīdī, kad tramvajs apstājās, no priekšā esošā vagona izkrita kāda tantīte, visi iepirkumu maisiņi aizskrēja kur nu kurais, puķītes izbira zemē. Tūlīt viņai klāt pieskrēja kāda cita tantīte un kāds zaļoksns jauneklis un palīdzēja cietušajai piecelties.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu palīdzība »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties.org internetā kopš 2002. gada

E-pasts: redakcija-at-mosties-org

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas