pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 21. decembris 23:59

tā, kā visiem

Visiem citiem ir, man nav — kā tas var būt? Nevar. Atvāžamais dators, īstas botas, automašīna, draudzene/draugs (tā, pa īstam). Tāpēc man arī būs — viss, kā rāda filmās, tā, kā raksta krāsaino spīdīgo attēlu žurnālos, tā, kā runā vienaudži apkārt.

Var jau, protams, sev iestāstīt, ka tās visas ir iedomas, kārtējā hiperrealitāte, māneklis, kas veido Tavu dzīvi Tavā vietā. Var jau būt, ka tās visas ir tukšas zīmes bez atsauces empīriskas pieredzes laukā un ka to nepieciešamība ir pārspīlēta. Var jau būt.

Bet tomēr — kad Tu sēdi visparastākajā, vecā pelēkā mazā mašīnītē un pie luksofora uzgāzē blakus stāvošam BMW, kad Tu redzi, ka izlīkumot sastrēgumos nav nemaz tik grūti (vismaz savā vērtējumā), kad jaunās kedas patīk un Tu dodies uz tikšanos (vārds «randiņš» skanētu vēl lepnāk) ar viņu — ir tur sava daļa lepnuma. Pašam pret sevi, jo Tu jau pats zini, ka neviens uz Tavām botām neskatās, neviens Tavo mazo, veco pelēko mašīnīti ar Tevi pie stūres smalko auto plūsmā nepamana un nevienu neinteresē, kur Tu doties. Tas ir tikai sev, savam skatienam no iekšpuses ārā.

Ja Tavas materiālās pasaules objekti tā arī paliktu tikai lietas bez piešķirtām imaginārām statusa nozīmēm, tad daudz ko no tā visa nevajadzētu. Bet laimi un pašrealizēšanos jau nodrošina tieši lietām piešķirtās plašākas objekta nozīmes. Un mums vajag nozīmes, nevis lietas. Tāpēc tas lepnums par to, ka nu ir, «kā visiem». Tāpēc arī gribas.— Janks

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija, Ārija

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Universitātēs plaģiāta jautājums jo gadus kļūst jo aktuālāks. Par spīti tam, ka plaģiāta atklāšanas gadījumā students tiek no skolas izslēgts bez tiesībām tur atgriezties, ir daudzi, kam sakopēt pāris no internetā pieejamus tekstiņus ir pieņemama rakstīšanas prakse.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu plaģiāts studijās »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas