pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 4.5 no 2 balsīm

mosties.org

2006. gada 10. augusts 15:04

mosties.org veicinās negatīvo domu

Paziņojums masu saziņas līdzekļiem.

Pēdējo nedēļu laikā Latvijas publiskajā telpā novērojamā pozitīvās informācijas dominēšana un pozitīvas domāšanas aizstāvju aktivitzēšanās liek apšaubīt informācijas vārtu sargātāju un it īpaši masu saziņas līdzekļu kompetenci pildīt savus pienākumus, proti, mērķa publiku vēlmēm, vajadzīgām un gaidām atbilstošas informācijas un zināšanu vākšanu, izplatīšanu un publisku diskusiju telpas nodrošināšanu.

Apzinoties katra masu komunikācijas darbinieka atbildību nedeleģētās un būtībā neleģitīmās masu saziņas līdzekļu varas stiprināšanā, esam nolēmuši dibināt kustību «Par negatīvu domāšanu». Kustības izveidošana ir uzskatāma par pagrīdes organizācijas «mosties.org» loģiskas attīstības nākamo posmu.

Viens no organizācijas darbības galvenajiem darbības virzieniem ir vēršanās pret primitīvu pozitīvas informācijas invāziju Latvijas informatīvajā telpā. Pretim rožainā garā veidotiem publiskiem ziņojumiem kā dzīvi apliecinošu un iedvesmojošu viedokļu bāzi liksim negācijas un žulti, jo uzskatām, ka valsti un sabiedrības grupas baro kritiskums, reālistiska domāšana un ticība savām savām spējām un iespējām mainīt situāciju.

Kā vienu no pirmajiem jaundibināmās organizācijas uzdevumiem esam izvirzījuši analītiski sekot līdzi «Sabiedrības par vārda brīvību» interneta lapā publicētajai informācijai, izvērtējot tās pamatotību. Jau tagad varam norādīt, cik pozitīva domāšana ir kaitīga, ja jau pirmajā lapas ierakstā pieļauts tik daudz gramatikas kļūdu, cik mēs atļaujamies vidēji četros ierakstos kopā.

Ja arī Tev šķiet pievilcīga mūsu pilsoniskā pozīcija un rocība atļauj mūsu kustības aktivitātes atbalstīt finansiāli, morāli un fiziski, Tavs ziedojums vienmēr būs gaidīts. Ziedotos resursus plānots izmantot dzīvības vilkšanai, kā arī ieguldīt iedzīvotāju informatīvās kampaņās, aktualizējot negatīvās domāšanas neaizstājamību.

--

Informāciju sagatavoja kustības Kustības par negatību domāšanu «Mosties.org» Propagandas nodaļa.—  

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Zane, Zuzanna

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Mūsdienu latviešu valodā viens no vārdiem, kas pārlieku plašo interpretāciju dēļ var būt par pamatu daudzām neskaidrībām un pārpratumiem, ir vārds «draugs».

Draugi mūsdienās ir daudz kur, tādējādi radot iespaidu, ka dzīvojam līdz šim nepieredzēta apjoma socializēšanās un neizmērojama draudzīguma laikmetā. Draugi ir «draugiem.lv», draugi ir «Sviesta cibā», draugu nosaukumi tiek piešķirti daudzās citās tiešsaistes mijiedarbībās. Un tomēr nav izslēgts, ka šī daudzējība nozīmē tieši pretējo.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu draudzība latviešu valodā »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas