pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 4.5 no 2 balsīm

mosties.org

2006. gada 10. augusts 15:04

mosties.org veicinās negatīvo domu

Paziņojums masu saziņas līdzekļiem.

Pēdējo nedēļu laikā Latvijas publiskajā telpā novērojamā pozitīvās informācijas dominēšana un pozitīvas domāšanas aizstāvju aktivitzēšanās liek apšaubīt informācijas vārtu sargātāju un it īpaši masu saziņas līdzekļu kompetenci pildīt savus pienākumus, proti, mērķa publiku vēlmēm, vajadzīgām un gaidām atbilstošas informācijas un zināšanu vākšanu, izplatīšanu un publisku diskusiju telpas nodrošināšanu.

Apzinoties katra masu komunikācijas darbinieka atbildību nedeleģētās un būtībā neleģitīmās masu saziņas līdzekļu varas stiprināšanā, esam nolēmuši dibināt kustību «Par negatīvu domāšanu». Kustības izveidošana ir uzskatāma par pagrīdes organizācijas «mosties.org» loģiskas attīstības nākamo posmu.

Viens no organizācijas darbības galvenajiem darbības virzieniem ir vēršanās pret primitīvu pozitīvas informācijas invāziju Latvijas informatīvajā telpā. Pretim rožainā garā veidotiem publiskiem ziņojumiem kā dzīvi apliecinošu un iedvesmojošu viedokļu bāzi liksim negācijas un žulti, jo uzskatām, ka valsti un sabiedrības grupas baro kritiskums, reālistiska domāšana un ticība savām savām spējām un iespējām mainīt situāciju.

Kā vienu no pirmajiem jaundibināmās organizācijas uzdevumiem esam izvirzījuši analītiski sekot līdzi «Sabiedrības par vārda brīvību» interneta lapā publicētajai informācijai, izvērtējot tās pamatotību. Jau tagad varam norādīt, cik pozitīva domāšana ir kaitīga, ja jau pirmajā lapas ierakstā pieļauts tik daudz gramatikas kļūdu, cik mēs atļaujamies vidēji četros ierakstos kopā.

Ja arī Tev šķiet pievilcīga mūsu pilsoniskā pozīcija un rocība atļauj mūsu kustības aktivitātes atbalstīt finansiāli, morāli un fiziski, Tavs ziedojums vienmēr būs gaidīts. Ziedotos resursus plānots izmantot dzīvības vilkšanai, kā arī ieguldīt iedzīvotāju informatīvās kampaņās, aktualizējot negatīvās domāšanas neaizstājamību.

--

Informāciju sagatavoja kustības Kustības par negatību domāšanu «Mosties.org» Propagandas nodaļa.—  

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Sarmīte, Tabita

pēdējās atsauksmes

  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…
  • Paula Izabella: lai man atsuta interesantus uzdevumus ar atteliem ar bildem u.t.t.

rubrikas

izvēlēts raksts

Redzēju, kā liela lāsteka no jumta nokrita gājējam tieši priekšā. Gājējs apstājās, paskatījās uz sadrupušo ledus gadalu, paskatījās uz augšu un aizgāja savās gaitās.

Uzreiz iedomājos filmu «Šindlera saraksts», kur koncentrācijas nometnes priekšnieks «neko darīt» pēc šāva nometnes cilvēkus. Tur bija aina, kad kādam cilvēkam lode netrāpīja, tad cilvēks nolemti apstājās, zinādams, ka nākamā lode būs precīzāka. Bet nekā. Nākamās lodes vairs nebija, un cilvēks turpināja ceļu.

Visa dzīve ir koncentrācijas nometne, kurā vai nu Tev paveicas sarunāt ar priekšniecību, lai Tavu nošaušanu atliek uz aiznākamo nedēļu, vai arī Tu mirsti tagad lielās mokās, līdz pat pēdējam cerēdams uz atbrīvošanu, vai vismaz uz saldo ēdienu pusdienās, pirms atkal ir jādodas rakst grāvji un tīrīt šovinistu istabas.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu koncentrācija »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties.org internetā kopš 2002. gada

E-pasts: redakcija-at-mosties-org

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas