pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 31. jūlijs 20:59

kardināls Pujats

Kardināls Jānis Pujats «Latvijas Avīzes» žurnālistiem izskaidro situāciju un pēdējo dienu politikas aktualitāšu būtību.

Pēc rūpīgas iepazīšanās ar J. Pujata uzskatiem varam izdarīt šādus tādus secinājumus par mūsdienu katoļu baznīcas dogmām:

 • Galvenā morāles problēma, kas pastāv mūsdienu sabiedrībā, ir homoseksualitāte, un pirms homoseksuālisma problemātikas aktualizēšanās būtisku morāles problēmu mūsu sabiedrībā nav bijis (vai arī tās līdz pirmajam praidam tika novērstas), savukārt pašreizējā bīstamā situācijā jāatzīst, ka «nekādā likumdošanā nevar iztikt bez morāliskā elementa».
 • No augstāk teiktā izriet, ka homoseksuālisms ir noziedzības forma, pret kuru valstij jāvērš savas represīvās rokas, jo «ne valstu starpā, ne iekšzemē, ne sabiedrībā un pat ne ģimenēs nav iztikts bez sava žagara».
 • Homoseksuālisti to vien dara, kā kopojas. Turklāt ar visiem, ko redz, un īpaši viņu uzmanību piesaista 12 gadus veci puikas. Piemēram, Nīderlandē ir legalizēta pedofilu partija. «Paanalizēsim (sic!) situāciju: geji pretendē uz likuma aizsardzību, un varbūt atļauto vecumu, kad drīkst stāties seksuālās attiecībās, nosēdinās, kā dažās valstīs jau ir, līdz 12 gadiem. Kad kārtīgs ģimenes tēvs gribēs protestēt pret to, ka viņa pusauga dēlus grib pavedināt kāds kaimiņos dzīvojošs gejs — ko viņam tad būs darīt? Policiju saukt nelīdzēs, jo likums aizsargās geju — tad, ja bomis nav pa rokai, vai maukt spaini nelietim galvā?» (Piebilde: Nīderlandes vēstnieks pirms dažām dienām lielākajiem laikrakstiem izsūtīja savas valsts oficiālo viedokli šajā jautājumā, bet kurš gan ko tādu ir lasījis.) Galu galā, neaizmirsīsim, ka pedofilija ir katoļu baznīcas monopols, un heteroseksuālas izvarošanas vai pavedināšanas mūsu sabiedrībā nebūtu uzskatāmas par neko ārkārtēju.
 • Papardes zieds ir organizācija, kas «pusaudžiem ļauj otrus mācīt, kā labāk seksa darbus darīt». Seksuālā izglītība ir slikta, jo izglītošana automātiski rosina uz darīšanu. Šī pati loģiskā saite paskaidro, kāpēc runas par homoseksuālismu ir slikti.
 • Balsojot 9. Saeimas vēlēšanās, pirmais jautājums, kas vēlētājam jānoskaidro, kādas ir kandidāta attiecības ar homoseksuālismu: «Mēs teiksim cilvēkiem visos apgabalos, lai viņi noprasa katram, kāda ir viņa morāles izpratne taisni šajā jautājumā.»
 • Ārzemes mūs sagandē un ārzemju gudrības ir kaitīgas. Latvietim ir jādzīvo savā zemē, lai viņu neskartu citur novērojamā ticības disciplīnas «sašļukšana»: «Ko gan līdz izglītots, bet samaitāts jaunais cilvēks, tad labāk ar mazāk izglītību, bet normāls».

Kad Rīgas ielās pēc gadiem maršēs tūkstoši īstu izvirtuļu ar metrīgiem mākslīgiem locekļiem un citiem atribūtiem, un būs ekstāzē par pornošovu ar sevi galvenajās lomās, situācija būs cita. Pienāks, pienāks tāda diena, kad sabiedrība būs pāraudzināta, pieradināta, tomēr tam nebūs nekādas saistības ar katoļu baznīcas tumsonību. Īsts praids Sanfrancisko stilā ir pavisam kas cits nekā elementāra cieņa pret cilvēkiem un to neapdalīšana tiesībās formālu atšķirību vai piederību dēļ.— nııtŕø

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

 • Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija, Ārija

pēdējās atsauksmes

 • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
 • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
 • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
 • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
 • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
 • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
 • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Rītos, kāpjot tramvajā, es ar zināmu nemieru raugos «Rīgas satiksmes» un Rīgas 10. arodskolas reklāmā, kas uzmundrinoši saka: «Ja esi vismaz 21 gadu vecs, aktīvs, mobils, patīk atrasties kustībā un vēlies būt sabiedrībai noderīgs, nāc mācīties par sabiedriskā transporta līdzekļa vadītāju!»

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu aicinājums »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas