pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 2. jūlijs 20:24

amerikāņu sapnis

Ir ļaudis, kas vēlētos izstrādāt demokrātijai alternatīvu valsts pārvaldes modeli, taču šodien redzētais ASV vēstniecības rīkotajā ballītē parādīja — nevajag nekādu citu sistēmu, pietiks ar pārticības sapni.

Arī kustību «Mosties» šonedēļ sasniedza ASV vēstniecības aicinājums, gaidot Neatkarības dienas 230. jubileju, piedalīties piknikā pašā Rīgas viducī — Vērmaņdārzā. Iesākumā lāga negribējām iet, taču viss mainījās, kad apjautām šo VIP iespēju — parastam rīdziniekam viņa parks slēgts, taču teroristu medniekiem un viņu atbalstītājiem tur dalīs ASV karodziņus un popkornu.

Makdonalds, pica, hotdogi un visa pārējā amerikāņu junk ēdmaņa, piedevām vēl Elvisa Preslija klons, kas dzied kaut ko All American Classics vācelītes. Bērniem atrakcijas ar rāpšanos augšup un braukšanu lejā, koka zirdziņiem un pašās beigās pat ar klaunisku gājienu, kura laikā visiem karodziņi rokās un krāsām notrieptas sejas. Domājams, tas viss atbilst ielūgumā minētajam sauklim «Fun for all ages!»

Iedomājies, ja tā būtu katru dienu — milzīgi popkorna maisi, hamburgeri, kas nekad nebeidzas, saldējums (pie tam latviešu!), baloni, mūzika un citi valdzinājumi miesai un garam — cik vien vēlies. Un pa zālīti arī drīkst staigāt. Vai gan te kāds domātu par valsts pārvaldes negācijām? Nē, lai dzīvo maize un izrādes! Protams, līdz brīdim, kamēr pa šo parku nesāktu klaiņāt konfederātu karogos ietinušies, kukluksklana kapucēs noslēpušies vai vismaz bin Ladena krekliņos tērpti aktīvisti, kas paziņotu, ka viņiem nekā no šī nevajag, atteiktos improvizētās tortes dalīšanas laikā nodziedāt «Happy birthday, America, happy birthday to youuu!!!» un no kaklā uzkarināta atskaņotāja birdinātu Eminema vārdu straumes par White America

America, hahaha, we love you, how many people are proud to be citizens of this beautiful country of our’s, the stripes and the stars for the rights that men have died for to protect, the women and men who have broke their neck’s for the freedom of speech the United States Government has sworn to uphold, or so we’re told...

Kad tā notiktu, visa ideālā valsts pārvalde, kur nevienam neko nevajag ieguldīt, bet tikai ēst no rokas, izgāztos. Visas impērijas un to iekārtas sagrūst, taču — Pax Romana ilga 207 gadus, vai ta’ mēs būtu sliktāki, un gan jau mēs viņus, kas neko nesaprot un nespēj novērtēt, laikus tāpat piekautu, vai arī iesaistītu savās orģijās.

--

«Rīdziniekiem šo parku atdāvinājusī Vērmanes kundze droši vien apgriezās kapā otrādi, to visu redzēdama,» pēcāk rakstīja NRA. Droši vien.— nııtŕø

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Ilona, Adelīna
  • 1941. gada 18. martā Paula Stradiņa klīniskās slimnīcas teritorijā izveidota republikas asins pārliešanas stacija. Šī ir Latvijas Asins dienesta dzimšanas diena

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Laiku pa laikam atminos stāstu no Vika grāmatas -- par to, kā rūķītis vāc no sveces pilošo parafīnu, un, kad vecā svece ir izdegusi, viņam ir jauna vietā, un tas nekad nebeidzas -- jo arī no pēdējās sveces paliks pāri parafīns. Mana pirmā Bezgalība. Tas bija ļoti sen, un bērnībā man grāmata lāga nepatika. Varbūt tāpēc, ka tā nemaz nebija bērnu grāmata, lai arī bija bērniem domāta.

Pagājušās piektdienas vakarā zināmu laiku skatījos grāmatu plauktā un, sev par lielu brīnumu un prieku, to atradu. Tur jau tā bija — «Klaids pasaku zemē». Bet Tev būs stāsts par beigām — Sapnis II. Par to, ka viss īstenībā ir pavisam citādi. Par to, kas tikai pa retam ir satiekams un pēc tam atkal paliek svešs.

Es zinu. Es to atkal zinu.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Klaids pasaku zemē »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas