pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 20. jūnijs 18:56

pārliecinātie

Laiku pa laikam dzirdu kādu cilvēku izsakāmies «esmu pārliecināts veģetārietis», «pārliecināts nepīpētājs», «pārliecināts liberālis», utt. Nez, ko gan cilvēks ar to vēlas pateikt?

Atklāsmes «esmu pārliecināts dzērājs», «pārliecināts narkomāns», «pārliecināts priekšnieks» un «pārliecināts psihopāts» neko daudz nepalīdz «pārliecinātības» izskaidrošanai, tie nedod zināt, ko no šī cilvēka var sagaidīt, tie pat nesniedz priekšstatu, kādā veidā šī pārliecināšana ir notikusi – autopārliecināšanās (proti, pats sevi pārliecināju), subordinācijas ceļā vai tāpēc, ka vide tāda un visi apkārt ir tādi («tā vieglāk»). Kas veido šo Tavu «pārliecību»? Vai tā ir racionāla vai arī racionāli nepamatojama? Ar «pārliecinātības» piesaukšanu to drīzāk var noslēpt, nekā atklāt.

Nākamreiz, kad stāstīsi, ka esi pārliecināts kājāmgājējs, atceries, ka ir arī pārliecināti slepkavas un maniaki, kas pārliecinātus kājāmgājējus pa naktīm pārliecinoši izseko. Mums nav nekas pret pārliecībām, taču ne vienmēr «pārliecināts marksists» no pārliecināšanas komunikācijas viedokļa būs racionālais idejas tālāknesējs. Savukārt mētāšanos ar emocijām der arī piebremzēt.— nııtŕø

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Vanda, Veneranda, Venija

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Šonedēļ Francijā arestēts kāds entuziasts, kas bija ieguvis vadību pār dažādu slavenību «Twitter» kontiem — tai skaitā Britnijas Spīrsas un Baraka Obamas.

Datoruzbrukumi mūsdienās nav nelas neparasts, tomēr šoreiz zīmīgi ir tas, ka paroles urķis bija uzminējis, nevis atlauzis ar kādiem tehniskiem līdzekļiem. 25 gadus vecais francūzis, kas bija izvēlējies sev iesauku «HackerCroll», nekur nestrādā un viņam nav arī īpašu datorzināšanu. Viņš gluži vienkārši bija izmantojis «Twitter» administratoru e-pastu paroļu atgādināšanas vedņus.

Šis gadījums arī citiem liek apdomāt ne tikai paroļu izvēli, bet arī to, cik sarežģītus paroļu atcerēšanās uzdevumus piedāvā mūsu izmantotās sistēmas (piemēram, e-pasts) un kādas atbildes uz slepenajiem jautājumiem mēs izvēlamies.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu vai Tavs e-pasta konts ir drošībā? »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot, izmitina Process.lv

Famfamfam ikonas