pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 11. jūnijs 20:31

savādais gadījums nodaļā

Pa Analītikas un politikas nodaļas durvīm samērā pārliecinātā solī, it kā šeit nenāktu pirmo reizi, ienāca kāds večuks. Mati sirmi, atpakaļ atglauzti, tumšs, ne pārāk labi buktēts uzvalks, lielas acenes, kuras tik sen nav tīrītas, ka diez vai caur tām var redzēt labāk nekā ja tās noņem. Taču tas nav nekas, jo vecītim bija nopietns jautājums.

«Vecs esmu jau un kārtīgi nesadzirdēju -- kā Amērikā nobalsoja par tām viendzimuma laulībām un kāds viedoklis ir prezidentam?» jautāja viesis. Norādīju, ka ASV Senāts noraidīja projektu par labojumiem Konstitūcijā, kas aizliegtu precēties homoseksuālistiem, savukārt Džordžs Bušs tik ļoti vēlējās, lai šie labojumi tiktu pieņemti, ka trīs dienu laikā divas reizes mēģināja sarīkot balsošanu par šo jautājumu.

Pēc tam vecītis apjautājās, vai prezidents var pavēlēt neļaut precēties. Atbildēju, ka pavēlēt viņš nevar neko. «Un ministri Latvijā? Un prezidente? Tie var pavēlēt?» Nē, likumus pieņem Saeima, un ministrijas tos pilda, es atbildēju un mazliet saminstinājos par šādu savu normatīvismu.

Pēc tam interesents vairākas minūtes pauda savas bažas par Sodomas un Gomoras tuvošanos un norādīja, ka geju precību atļaušana nozīmē «nāvi bez miršanas». Nekādos disputos ielaisties man nebija vēlmes, tāpēc neatbildēju neko. Kas gan ir sakāms par populismu, kas raksturīgs reitingus glābjošiem politiķiem, nākot klajā ar diskutabla jautājuma risinājumiem? Tā tas ir visur, arī Latvijā.

«Re, kāds gadījums,» es nodomāju, kad vecīša mugura pazuda durvīs. «Vai tad kāds ticēs?» Varbūt šī bija viņa lielā misija, kam viņš gatavojies jau vairākas dienas, un beidzot to izpildīja.— nııtŕø

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija, Ārija

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Interneta žurnālu kustības entuziasti aizsvilās ne pa jokam, kad izlasīja Wall Street Journal rakstu, kas vēstīja, ka šogad aprit desmit gadi kopš tika izveidots pirmais interneta žurnāls. Un pamatoti, jo iespējams atrast ne mazumu pierādījumu tam, ka šī aktivitāte ir daudzkārt senāka. «Ko viņš tur muld!», «WSJ pārraksta tīmekļa žurnālu vēsturi!», «Es, es biju pirmais!» «Es vēl pirms tevis!» «Bet šitas pacans to darīja, pirms tu vēl dzimis nebiji!» -- šādi varētu raksturot interneta grandu un viņu rakstu komentāru autoru sasaukšanos.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu par žurnāliem. 12. daļa: vēsture »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas