pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 7. maijs 23:03

vēstule operatoriem

Cienījamie LMT, Tele2, Bite un visi nenosakāmā daudzuma un labuma priekšapmaksas karšu pakalpojumu nodrošinātāji!

Lūdzu, lūdzu, netaisiet vairs zemo cenu akcijas, neļaujiet ne naktīs, ne svētku dienās ne citos laikus runāt par vienu, nulle vai nemaz santīmiem, lūdzu, paceliet sarunu un abonēšanas cenas, lūdzu, lūdzu, nepārdodiet vairs subsidētos telefonus!

Lai arī Latvijā mobilo sakaru cenas, salīdzinot ar Eiropas līmeni joprojām ir augstas, tomēr dažādi «izdevīgie» piedāvājumi, piemēram, pērc vienu «Zelta zivtiņu», pārējās 47 dāvinām arī mums ir atraisījuši runāšanas kāri. Agrāk sarunas beidzās līdz ar kredīta beigām vai vismaz mēmu šausmu apjausmu, iedomājoties par to, kāds būs rēķins, savukārt tagad viena otra publiskā vietā piespiedu kārtā klausāma saruna beidzas vien tad, kad tālrunim izlādējas akumulators. Un tā jau ir zīme.

Runāt mēs gribam daudz, tāpēc, ka telefons mums palīdz saglabāt kontaktu arī tad, kad fiziska pieskaršanās vairs nav iespējama. Tāpēc man vakar stundu autobusā vajadzēja klausīties, kā meitene pa telefonu runā ar puisi, kas viņu bija «pavadījis» autoostā. Bet nē, tās acīmredzot nebija atvadas. Nezinu, kurš pirmais sāka, tas arī nav svarīgi, taču klausoties šos «tagad mēs braucam pa Merķeļa ielu...» «kad būsim pie eLeMTeškas, es tev pateišu, cik grādus rāda...», «vai, te kaut kāds sastrēgums...», «gaidām pie sarkanā» mēģināju sasaistīt it kā pieaugušo cilvēku ar šiem gājieniem. Par laimi, viss kādreiz beidzas, un arī vienam no viņiem telefons nomira gan.

Tāpēc - lielais labais «LMT», lieliskā «Tele2», toksiskā «Bite», «Okarte», «Zelta zivtiņa», «Izzi», «Urā!», «Amigo», «Toxic» un gan jau vēl kāds, ko, piedodiet, aizmirsām — vai jūs kādu dienu, teiksim rīt, nevarētu sanākt kopā un, izveidot karteli un vienoties par vienādi augstām cenām? Ja cilvēki pieklājīgu uzvešanos un savas apakšveļas nerādīšanu paši iemācīties nespēj, viņiem taču ir jāpalīdz, vai ne?

Cieņā un mīlestībā,
mosties team— nııtŕø

 Raksturvārdi: , ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Raimonds, Laine, Vilnis
  • 2004. gada 29. aprīlī Latvija tiek uzņemta NATO

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Dienas vidū braucot pa tiem 25 kilometriem šosejas, kas pie Daugavpils izplešas četrās joslās, sajūta tāda, ka tu šajā brīdī tikpat labi varētu atrasties arī Ziemeļkorejā. Ceļš vietām grubuļains, bet plats, un pa to nebrauc tikpat kā neviens. Tev pa priekšu, turklāt visai lēni, varbūt brauc pāris mašīnas, bet pretējā virzienā pavasara saulītē sildīties izlīdusi ceļu policijas ekipāža. Tas arī viss.

Bet iebraucot Daugavpilī, kārtējo reizi apjaušu, ka apzīmējums «Latvijas otra lielākā pilsēta» raisa asociācijas ar krietni pamatīgāku lielpilsētas ņirboņu un ņudzoņu, nekā šī vieta rada realitātē. Bet pa radio «Aļisa pļus» skan dziesma: Kto-to poslal mņe dva pistoļeta, ja pereputal zimu i ļeto.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Daugavpils šaipus iluminatoram »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties.org internetā kopš 2002. gada

E-pasts: redakcija-at-mosties-org

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas