pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 23. februāris 04:07

ēnu diena

Visu cieņu lestat, kas ēnu dienā izvēlējās aiziet uz psihiatrisko dziednīcu. Patika domu gājiens, jo izvēļu skaits taču ir teju bezgalīgs, taču izdarīto izvēļu — krietni mazāk.

February 22nd, 2006 08:17 pm

.starp Tvaika un Aptiekas ielām.

Man patika. Man patika gan atmosfēra, kas tur valdīja no ārstu puses skatoties, gan cilvēku analizēšanas process, gan tie cilvēki, kas tur nonāca un par kuriem tika runāts. Un Anita Apsīte tiešām ir ļoti atsaucīga un draudzīga.

Mani netraumēja tas, ka tie cilvēki dzīvo savā pasaulē un nepilnīgi izprot notiekošo. Protams, džeks, kurš runāja diezgan izvairīgi visticamāk, pateicoties balsīm savā galvā, kuras viņam neļauj par sevi runāt un, kura kustībām sekoja līdzi kāds, ko varētu nodēvēt par apsargu, gan nedaudz izbiedēja ar to, ka nav pilnībā iespējams zināt, ko viņš darīs nākamo, jo balsis var pateikt jebko.

Vēl es pacientu vidū satiku nosacīti sev pazīstamu meiteni, kuru iepriekš dažas reizes biju saticis stacijā un pārmijis dažus vārdus. «Balta lapa» — tā viņu dēvē panku vidū, ar kuriem viņa tusē kopā. Un tur viņa bija nonākusi tādēļ, ka netīšām uzgāza sev vārošu ūdeni, dejojot virtuvē, ietērpusies vairākās kleitās, ziemas cepurēs un ar apakšbiksēm uz galvas pie mūzikas, par kuru domas vien viņai izsauca asaras «aiz prieka», radot, ja nemaldos to, ko dēvē par sardoniskiem smiekliem.

Nu ja, tagad es pazīstu cilvēku, kuram piezvanīt un ar kura palīdzību varu mēģināt sarunāt kādu sarunu ar kādu garīgi slimo un vispār uzzināt vairāk par psihiatriju. Ideāli.— nııtŕø

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Gunārs, Vladimirs, Gunis

pēdējās atsauksmes

  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…
  • Paula Izabella: lai man atsuta interesantus uzdevumus ar atteliem ar bildem u.t.t.

rubrikas

izvēlēts raksts

Tā kā medicīna ir joma, kura ietekmē lielu daļu sabiedrības, par to arī var un grib runāt visi — no savas puses, ar savu/citu pieredzi, ar morālajiem labā un ļaunā spriedumiem. Un, protams, par to, ka te kaut kas nav kārtībā. Nils pārpublicējis laikrakstā «Diena» lasāmo Latvijas plastisko ķirurgu arodbiedrības priekšsēdētāja Olafa Libermaņa rakstu «Latvijas medicīnas bubuļi» (kopija), kurā teikts, ka medicīnas lielā problēma ir tā, ka par to maksā pēc administratīvi noteikta, nevis reālo izmaksu cenrāža.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu nauda un medicīna »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties.org internetā kopš 2002. gada

E-pasts: redakcija-at-mosties-org

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas