pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 5. janvāris 17:21

par žurnāliem. 6. daļa

Pa nakti kārtējo reizi no jauna atklājām, šķiet, vienu no kvalitatīvāk izstrādātajiem žurnālu servisiem Latvijā - blogs.lv. Tiesa, ietekmes ziņā ar Sviesta cibu tas sacenties nevar, taču atmosfēras pamainīšanai par ļaunu nenāk. Pāris izklaidējošas piezīmes par iemītniekiem.

Lai arī kā blogs.lv radītāji ir vēlējušies izveidot dažādām tautas masām adresētu murmināšanas vietu, šis ir viens no piemēriem, kas parāda, kā nepilngadīgie var saindēt daudzsološus projektus, ja vien no administrācijas puses netiek vadīta efektīva uzraudzības un represīvā sistēma. Viena no šādām daudzsološām iespējām ir kategoriju piešķiršana žurnāliem, piemēram, profesionālie blogi. Taču, ko mēs redzam, atverot šo sadaļu? Pilns ar sīkajiem, kas iedomājušies, ka viņiem tagad būs «profesionāls» žurnāls. Un kurš cilvēks, kurš būtu spējīgs rakstīt par nopietnām lietām, nevis tikai «ai, kā man šon gāja», sajustu vilinājumu pievienoties šim baram? Tas, protams, ir jautājums par spēju norobežoties no kopienas, kas ir individuāla īpašība.

Jaunatnes invāzija turpinās arī citās sadaļās, liekot domāt, ka šo servisu visvairāk izmanto tieši sīkie(visticamāk, mazgadīgo vairākums ir visās žurnālu sistēmās), kas vēlas nebūt sīkie (ir gan arī tādi, kas vēlas būt un pulcējas sev paredzētajās sadaļās), tāpēc atver žurnālu, piemēram, «pieaugušo blogu» sadaļā. Un tā, pieaugušais Robijs, kam tādā gadījumā ir stipras garīgās problēmas, raksta šādi:

Oktobris 27, 2005, 10:40

juusu iecienitaakie hip hop izpilditaaji vai grupas.

raxtiet kas jums skiet labaakais no hip hop muuzikas!

Un, kā par brīnumu, neviens viņam neatbild. Kā tad tā? Tikpat pārliecinošu iespaidu atstāj Liene Freiberga, kam ir, lūk, kāda sāpe:

Decembris 27, 2005, 20:09

Nju cilvēku necilvēcība...

šausmas cik daudz cilveeki ir necilvecigi un bez sirds. Ganj manj ganj manai labai draudzenei 25 gadus veca meitene( jadomaa ka vinjs ir psihiski slima, jo tik daudz gadi unj runjaa ka pirmklasniece) apdirsa muus ar vardiem kurus es nekad muuzha neesmu dzirdejusi. Es protams nenolaidos liidz vinjas limenjim unj nesaaku pretii «dirst», jo vienmeer censhos tikt cauri par nesaapigako celju, bet manja draudzene ganj tada nav. Vinja saaka vienkarshi totaali «dirst» vinjai preti. Unj beigaas vinja piedavaja s...x Vai tāds cilvēks ir normāls?? vispār face.lv vajadzēt mazliet paskatiities komentu, jo manji personiigi apvainjo shiis meitenes teiktie vaardi. Ceru ka taa buus pedeeja reize kad sastapshos ar tik rupju sievieti... ceru ka juus arii....

Pusi nesapratām, bet tas laikam līmeņu nesakritības dēļ. Tomēr ne velti, ieejot «pieaugušo» sadaļā, lasītājam ir jāapstiprina, ka viņš ir 18 gadus vecs (pat ja tā nav), jo šeit atrodamais saturs varot mūsu nācijas cerībām nodarīt kādu ļaunumu (varētu domāt, ka citu sadaļu ieraksti sublimēšanas, propagandas, manipulācijas un psiholoģiskā terora tehnikas nesatur). Taču pat kaut ko no MoralPain fizioloģiski mentālajām abuse izpausmēm še neatrast. Nožēlojami. NO otras puses, varbūt arī nav slikti, ka jaunā paaudze neptor tik negrīti uzvesties Vienīgi līdz ar nekādu uzvešanos pazūd žurnāla devums (ak, vai tad kāds no šiem jaunajiem sribentiem jelkad ir aizdomājies par saturu?). Tomēr, kas interesanti, liela daļa no tiem, kas jel kad kaut ko šīs sadaļas žurnālā ierakstījuši, to sen jau nav darījuši, tas laikam nozīmē, ka daudzsološa lielā seksa giganta karjera apraujas vēl tā īsti nesākusies, vai arī visi eksperimentu un situāciju līdzautori dokumentētājus pēc to pirmā uzlidojuma nez kāpēc atraidījuši.

Protams, arī šādas tematikas žurnālos ir savas pērles. Piemēram, blogos.lv dzīvo baiss erotomāns Raxtnieks:

iepaziisimies.....

cawazzz te harijs..... nu jaa man ir saadi taadi staasti, kas tiek apkopoti manaa graamataa, kuru nu tieshaam neviens netaisiisies izdot.... skumji bet fakts....

Tāpat daži pusmiruši (mūsu skaidrojums: miruši augstākminēto iemeslu dēļ) ekshibicionisti dzīvo šeit.

Pieļauju, ka lielākā daļa šo «pieaugušo» pēc mēģinājuma apšaubījuši savu piedzīvojumu dokumentēšanas nepieciešamību vai arī savu spēju to darīt. Un droši vien tā ir arī labāk. Par tīru internetu! Urā!— nııtŕø

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Konstance, Donats

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Atvedām Tev sveicienus no brīnumu zemes Baltkrievijas un akmenī kaltās pilsētas Minskas. Dažu dienu skrējienā satikām gan baltkrievu un ārzemju studentus, gan opozicionārās Baltkrievijas Tautas frontes pārstāvjus, gan izpalīdzīgus miličus un omoniešus, gan birokrātiski totalitāras kopmītņu komandantes.

Ļeņins pie parlamenta ēkas, simts tūkstoši rubļu kabatā (kādi 25 lati), plakāti «60 лет великой победы» katra veikala skatlogā, drudžaini pilsētas uzkopšanas darbi, tīras platas ielas bez sastrēgumiem un bruģētas ietves, staļinisma laika arhitektūra lielās devās, īpašās pārdevējas un citi iespaidi. Sākotnējais iespaids, ka Baltkrievija ir vieta, kur ir saglabājies vēl kaut kas īsts, tika pārformēta par konstatējumu, ka šī vieta ir nereālāka nekā citas līdz šim redzētās. Pilsēta kā dzīvs muzejs, kas aicina pie sevis ar sirpjiem un āmuriem, Kirova un Marksa ielu, Centrālo bērnu parku un citiem atribūtiem, kas tik labi piestāv manai bērnībai. Dzīva pilsēta ar milzīgiem dzīvojamo māju kompleksiem un nedzīvu, monumentālisma elpu pašā viducī. Ko tādā var darīt? Kā tādā var dzīvot?

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Baltkrievija: ziņojums par politisko situāciju »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas