pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2006. gada 1. janvāris 08:00

pirmā diena no pēdējām

Dārgie draugi.

Jaunam gada sākoties, vēlos bilst dažus vārdus par darbu un centību. Bez saudzības, bet pretim rezultātiem, atpakaļ neskatoties un tiltus dedzinot (pēdējais laiks atmest vecā gada bezcerīgos mērķus). Mums visiem ir priekšā darbs darāms. Šeit vēlos citēt rindas no tautas oligarha Andra Šķēles leģendārās Jaunā gada runas, ko viņš teica 1996. gada 31. decembrī.

Pietiek laizīt vecās brūces. Jāstrādā — fanātiski, līdz spēku izsīkumam, kamēr acis vaļā nevar turēt, un galvenais — cer cerības uz tūlītējiem panākumiem. Tā tas diemžēl ir. Panākumi nāks pēc ilgas piepūles, pēc garām negulētām naktīm, pēc mokošiem upuriem, pēc tam, kad ir zudusi pēdējā cerība un palicis vienīgi darbs.

[..]

Mums trūkst gribas. Vai ir daudz to, kas pa naktīm mācās angļu valodu, vai ir daudz to, kas notīra sniegu mājas priekšā — nē, daudz ir to, kas nevīžo zobus iztīrīt, daudz ir to, kas nevar bikses izmazgāt, kur nu vēl izgludināt, daudz ir to, kas angļu valodai atmet ar roku, kad pēc mēneša, kā par brīnumu, vēl nespēj runāt, daudz ir to, kuri būtu ar mieru atmest ar roku arī neatkarīgajai Latvijai, lai tikai būtu garantija, ka kāds atkal dalīs cukura un šņabja talonus, bet par dzīvokli būtu jāmaksā kapeikas.

Cienījamie Latvijas ļaudis — tā nebūs. Tā vairs nebūs.

Un tāpēc — tikai uz priekšu, biedri! Būsim par gaišo nākotni, par ideālisma sauli! Brauksim strādāt uz Īriju! (Vētraini aplausi, kas pāriet ovācijās.)— nııtŕø

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Daiga, Dinija

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Portāls ManaBalss.lv, kur var nobalsot par dažādām politiskām iniciatīvām, šur tur tiek stādīts priekšā kā sasniegums tiešās dēmokrātijas ieviešanā. Tomēr tas, ka pilsoņi nepastarpināti var izteikt savu viedokli, ne vienmēr nozīmē, ka pilsoņi arī spēj šo iespēju uzmantot un spriest par piedāvātajām iniciatīvām.

Bet skumjākā ziņa pēc tam, kad pagājusi vairāk nekā nedēļa kopš portāls regulāri tiek minēts dažādos medijos, ir tāda, ka vai nu šis pasākums pilsoņu uzmanību tā arī nav piesaistījis, vai arī balsotājiem nu jau gluži vienkārši ir vienalga.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Tiešā dēmokrātija un ManaBalss.lv »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas