pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 19. decembris 18:54

kreiss dao

«Atvainojiet, vai jūs, lūdzu, nepateiktu, kur atrodas Jugla 14 Ā?» Manā rajonā man pienāca klāt un jautāja kāds gados jauns acīmredzami kaut ko nekvalitatīvu iedzēris puisis. «Es te visu dienu muģījos — viens saka uz vienu pusi, cits uz otru. Ej ta’ saproti!» Bija jau vēls, tāpēc skaidrot, kur atrodas sabiedriskā transporta pietura, nebija vērts — tāpat nesagaidīs, un, ja arī sagaidītu, tāpat nesapratīs, kur tā atrodas. «Ej tik taisni,» es teicu, un pareizi vien tas bija. Nācējs sāka soļot līdz ar mani, taču drīz vien pielika soli un līdz kvartāla beigām atradās man kādus desmit metrus priekšā.

Krustojuma vidū jauneklis apstājās un, šķiet, samulsa. «Kur tagad jāiet?» paskatījies uz mani, viņš jautāja. «Taisni,» es atbildēju, un pareizi vien tas bija. Mēs atkal soļojām — viņš ātrā solī un gandrīz bez problēmām ieturēdams taisnu kursu uz ietves, bet es — iedams lēnāk, atpaliku. Nākamajā krustojumā puisis atkal apstājās. «Taisni,» es teicu, un viņš atsāka soļot. Nākamajā krustojumā maldīgais ceļinieks bija man pārāk tālu priekšā, lai es atkārtotu norādi «taisni», tāpēc viņš, brīdi svārstījies krustojuma vidū, nogriezās pa labi, taču pēc brīža atkal bija atpakaļ uz galvenās ielas un gāja pareizajā virzienā. Nākamajā kvartālā mūsu ceļi šķīrās, jo es gāju uz savām namdurvīm, taču viņš, sastapies ar kārtējo dilemmu — krustojumu —, nedaudz grīļīgā solī nogriezās pa labi.

«Viņam velk tieši uz labo pusi,» es nodomāju. «Viņam laikam tāds dao.»— Janks

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Smuidra, Vitauts, Smuidris

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Var jau būt, ka tas tagad būs normāli, taču šodienas laikrakstu apskats, kā arī novērojumi vakar Vecrīgā un Brīvības pieminekļa apkaimē liek 16. marta notikumus pielīdzināt farsam, un pašu 16. martu — par datumu, kuru nākamā gada kalendāros gribētos vispār izlaist.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu 16. marts »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas